Новий особистий рекорд Марти Костюк

Українська тенісистка піднялася у світовому рейтингу на 8 позицій

Минулого тижня продовжився грунтовий сезон. Дівчата зіграли два турніри WTA. На більшому в Штутгарті виступили майже всі топові тенісистки, а виграла перша ракетка світу Ешлі Барті. На менш престижних змаганнях в Стамбулі перемогла 31-річна румунка Сорана Кирстя. Цікаво, що обидві переможниці в півфіналах здолали українок. Еліну Світоліну і Марту Костюк відповідно, пише sport.ua. У першій десятці відбулася лише одна зміна, туди повернулася Кікі Бертенс. На 11-е місце вирушила Белінда Бенчіч.

Тож за підсумками минулого тижня Еліна Світоліна залишилася на 5 місці (5835), а Даяна Ястремська піднялася на одну позицію — 31 місце (2000). Особистий рекорд встановила Марта Костюк, яка поліпшила свою позицію на 8 рядків, — 77 місце (1063), повідомляє btu.org.ua. На 128 місці знаходиться Катаріна Завацька (656), а Катерина Козлова опустилася на 7 позицій — 137 місце (591). У парному рейтингу Надія Кіченок займає 43 місце (+2), а Людмила Кіченок — 45 (+1).