Франція: прогнози астрологів на 1997 рік

Паризькі газети останнім часом пропонують своїм читачам доволі широкий набір пророкувань на наступний рік. Яким він буде, які чергові "подарунки" нам готує? Особливо вразливих слід заспокоїти - кінець світу на найближче майбутнє не передбачається. І все-таки...

За розрахунками французьких астрологів, 1997 рік обіцяє бути роком наукових відкриттів, соціальних потрясінь і змін в особистому житті. Економічне становище європейських країн і США поліпшиться, тим часом як африканські держави не зможуть остаточно подолати труднощі.

Найоптимістичніша з провісників - Елізабет Тісьє - стверджує, що наступний рік "збагатить людство знаннями" в галузі науки й техніки, комунікацій, космічних досліджень, медицини (буде завершено розробку препаратів для лікування таких страшних захворювань, як СНІД і рак). Усьому цьому сприятиме гармонійне розташування планет.

На її думку, Франція стоїть на порозі важливих політичних змін, зокрема в Конституції, а також глибокої соціальної кризи, яка почнеться на початку року і триватиме до середини весни. При цьому Тісьє - єдина, хто передбачив перемогу Жака Ширака на президентських виборах, - віщує йому "майже тріумфальний рік". Її думку поділяє пані Індіра, котра стверджує, що Ален Жюппе залишиться прем'єр-міністром і зробить важливі зміни в уряді. Вона також бачить настання "нової доби удачі" для Франції та Європи загалом аж до 2016 року.

В особистому плані неабияк пощастить представницям англійської королівської родини Сарі Фергюсон і леді Діані, а монакські принцеси Кароліна і Стефані знову візьмуть шлюб. А наслідний принц Чарльз, вірний своїй пасії Каміллі Паркер Боулс, парубкуватиме й далі, а наприкінці року зійде на престол замість своєї матері Єлизавети ІІ.

Пані Індіра віщує, що ісламісти завоюють Алжир, але втратять свій вплив в Афганістані. На кордоні між Алжиром і Марокко відкриють поклади нафти. Провісниця не виключає воєнний переворот в Ірані.

Стосовно африканських країн, то їхнє майбутнє не викликає оптимізму в більшості астрологів. Злидні, голод, міжнаціональні конфлікти, політична нестабільність - усе це в результаті призведе до численних воєн, і мир на континенті настане не скоро.

За повідомленнями ІТАР-ТАКС