Дві «бронзи»

Для українців чемпіонат Європи зі спортивної боротьби розпочався успішно

У Варшаві (Польща) стартував чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. У перший день змагань українські борці вільного стилю вибороли дві бронзові медалі. Володарями бронзових медалей стали Каміль Керімов у ваговій категорії до 57 кг та Ігор Никифорук (до 70 кг), повідомляє www.sportonline.ua. Керімов у бронзовому фіналі переміг болгарина Наїма Мікая Саліма (9: 4). Никифорук за бронзу мав битися з британцем Ніколае Кожокару, який знявся з турніру. Ще один наш вільник Андрій Свирид (до 65 кг) у сутичці за бронзу поступився представнику Азербайджану Алі Рахімзаде (2: 3).