#дешансонізація

У Львові створили Український мистецький фронт

Музиканти об’єднуються для благодійних виступів на користь ЗСУ. Одне з таких об'єднань – створений у березні УМФ.

Перший проєкт Українського мистецького фронту – #дешансонізація, і це – серія вуличних концертів у Львові із залученням найкращих музикантів країни. Музика звучить різних форматів – класична, електронна, джаз, рок та блюз. Вже відбулося 7 виступів.

Почався проєкт 18 березня на залізничному вокзалі Львова, серед біженців. Відомі джазові музиканти зіграли 40 хвилинний сет для піднесення духу та настрою вимушених переселенців. В проєкті взяли участь: труба  – Деніс Аду (Кривий Ріг), фортепіано – Костянтин Кравчук (Вінниця) , саксофон – Давид Колпаков (Дніпро), тромбон – Андрій Арнаутов (Львів), бас – Сергій Федорчук (Львів), ударні – Маркіян Криса (Київ).

Найбільш масштабним музиканти вважають виступ 27 березня на площі Ринок  Саші Чемерова, засновника каліфорнійського рок гурту The Gitas та українського рок-гурту Димна Суміш. Разом з Чемеровим на сцену вийшов фронмен гурту O.Torvald з Полтави Женя Галич, гітарист із Києва Микола Цховребашвілі, гітарист Тарас Кушнірук та перкусіоніст Даня Білоус (обидва – зі Львова).

#дешансонізація пропонує слухати якісну музику на противагу російському шансону. #дешансонізація пропонує музику на різні смаки, адже Львів відомий як осередок творчої інтелігенції, а зараз, під час війни, до міста приїхало ще більше митців з усієї країни. Тож можливостей для реалізації проєкту багато.

УМФ нагадує, що мета проєкту – збір коштів для ЗСУ.

В місцях, де проходитимуть виступи, розміщені банери з QR кодом, відсканувавши який, можна перерахувати кошти на допомогу українській армії. Гроші надходять на рахунок ГО «Міжнародна Асоціація Мистців», а далі їх передають на потреби окремого полку спеціального призначення «Азов».

Лінк для донатів

Довідково:

Створив та реалізує проєкт «Український мистецький фронт» Сергій Федорчук – контрабасист та організатор музичних івентів.

До УМФ долучилася Ольга Черткова – власниця киівської комунікаційної агенції Top Media Communication, яка за 12 років роботи реалізувала 317 проєктів.

Відео з виступу Саші Чемерова

Більше  фото з усіх виступів Українського Мистецького Фронту

facebook.com