«Бронза» Iрини Ромолданової

Українці продовжують виборювати медалі на ХХХ Літній Універсіаді 2019
11 липня, 17:53
ФОТО REUTERS

У Неаполі (Італія) триває ХХХ Літня Універсіада 2019. Сьомого дня медальна скарбничка збірної України поповнилася однією бронзовою нагородою,  яку отримала представниця тхеквондо Ірина Ромолданова (до 49 кг), повідомляє www.sportonline.ua.

Після семи днів змагань у активі збірної України 5 медалей — 1 золота, 1 срібна і 3 бронзові. Нагадаємо, раніше чемпіонкою Універсіади стала Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину — 6,84 м), срібну медаль виборов Сергій Регеда (метання молота — 74,27 м), володарями бронзових нагород стали Ганна Антикало (дзюдо, до 70 кг) і Денис Вороновський (тхеквондо, до 80 кг).

У загальнокомандному заліку Україна з п’ятьма винагородами (1-1-3) опустилася з 17-го на 20-те місце. Очолює медальний залік Японія — 55 (22-16-17), на другому місці США — 46 (20-15-11), на третьому — Китай із 27 (18-9-0).

За загальним числом нагород перша збірна Росії (59), друга — Японії (55), третя — США (46). За медалями різного ступеня на п’єдестал сходили спортсмени з 51 країни.

Нагадаємо, Універсіада-2019 триватиме до 14 липня. В змаганнях беруть участь 8000 спортсменів із 170 країн. 222 комплекти винагород розігруються в 18 видах спорту.