Short News КОРОТКО / Тайм-аут Комп'ютерна love story Каліфорнієць Лі Фірз сам собі зробив ведмежу послугу: навчив свою дружину Черіл працювати на комп'ютері.
Жінка спочатку дуже боялась машини, але потім стала дедалі більше вникати в таємниці Internet, і так успішно, що завдяки електроніці познайомилася з молодим чоловіком з Лондона.
У комп'ютерній мережі вони листувалися, через кілька місяців Черіл зустрілася зі своїм "комп'ютерним другом" Кевіном Денісом. Лі, котрий нічого не підозрював, дізнався про ця подію лише після того, як його друзі повідомили, що Черіл з якимось іноземцем мило проводить час у готелі. Цікаво, кому тепер Лі Фріз висуватиме претензії? Усього 10 грамів часнику - і з вами все гаразд! Після детального дослідження на "мучениках науки" - білих мишах, тайванські медики дійшли однозначного висновку: щоденне вживання часнику слугуватиме надійною перешкодою для виникнення багатьох онкологічних захворювань.
За словами керівника досліджень доктора Чань Чиюня, для людини вагою приблизно 80 кілограмів достатньо щоденно з'їдати 10 грамів часнику. До речі, він уже давно використовується в традиційній східній медицині як засіб від зайвої ваги і зниження рівня цукру в крові. Але доктор Чиюнь попереджає: не можна діяти за методом "чим більше - тим краще": передозування загрожує небажаними наслідками.
Що ж стосується стійкого запаху часнику, то тут вихід знайшла шанхайська фірма "Сімей". Вона запатентувала унікальну технологію обробки часнику, коли він зберігає свіжість і корисні якості, однак повністю позбавляється від запаху. На китайському ринку вже з'явились пробні партії часникового соусу й пасти, котрі обіцяють не тільки здоров'я, але й комфорт нормального спілкування. У 45 - вона "ягодка опять" Приємними виявилися підсумки року для Ісабель Прейслер - дружини відомого іспанського підприємця й політичного діяча Мігеля Бойєра: її визнано найелегантнішою жінкою країни. І це після того, як вона народила трьох дітей, двоє з яких від першого чоловіка - співака Хуліо Іглесіаса. Почесна слава прийшла до 45-річної Ісабель через її "привабливість, інтелігентність і особливий стиль, який властивий лише їй", написав журнал "Ола", проводячи опитування громадської думки. Підготувала Інеса МОТОРНА, "День" Тварини на варті порядку Як зберегти від грабіжників коштовності, котрі виставляють для огляду на виставці і на вітринах ювелірних крамниць, коли хитромудрі замки, куленепроникні шибки й "електронна сторожа" злодіїв не зупиняють?
У багатьох країнах світу останнім часом вдаються до "природних" засобів захисту. Наприклад, на оптовому ярмарку в Нью-Йорку бізнесмени могли любуватися золотими монетами, котрі були розміщені у відчиненому скляному баку з водою, де нишпорили голодні піранії. У підвалах банку австралійського міста Дарвіна дирекція навмисне поселила крокодила. Володарі футбольного клубу в м. Скарборо (Англія), котрим набридли зазіхання злодіїв на дорогі призи, поселили лева в приміщенні клубу.
А настоятель церкви на англійському острові Шеппі придумав дуже оригінальний захист свого храму, зі шпилю котрого злодії двічі зривали свинцеве покриття. Під час третього нападу викрадачів зустрів... рій з 30 тисяч розлючених бджіл. Підготувала Наталя ЧУДОВСЬКА