Short News КОРОТКО / Тайм-аут Ось так комп'ютеризація! В науково-дослідницькій лабораторії італійської фірми "Оліветті" працівники носять електронні значки, що постійно повідомляють персональному комп`ютерові кожного працівника де цей співробітник знаходиться. Коли він сідає перед комп`ютером, спалахує екран монітора, на який виводиться та програма, з якою власник робочого місця працював попереднього разу. Дзвінок службовим телефоном переадресовується комп`ютером до кімнати, де в ту мить знаходиться абонент цього номера. Але якщо з сигналів значка зрозуміло, що в кімнаті зібралося більш ніж три людини, це означає, що в них нарада, й виклик переключається на автовідповідач. Гвінейському "дяді Стьопі" й ріка по коліно 38-річний Мамаду Діалло не одружений. Не зміг знайти наречену, супутницю життя у своєму селищі Гурі-Діаллі. І це лише одне з його бід. 260 сантиметрів зросту зробили його посміховиськом для всієї округи. Варто йому в Гвінеї з'явитися на вулиці, за ним з вереском і криками: "Каланча! Каланча йде!" ватагою несуться дітлахи.
Нещодавно Мамаду Діало визнали за найвищу людину Гвінеї. Земляки розповідають про Мамаду всілякі байки. Нібито йому лежачи досить підняти руку, щоб зірвати з дерева плоди папайї чи манго. А це кажуть, що, втомившись від постійних глузувань, Мамаду вирішив покінчити життя самогубством. Але доля й тут була прихильною до нього. Річка, в якій Мамаду збирався втопитися, виявилась для нього недосить глибокою. Підготувала Інеса МОТОРНА, "День" Скажи мені, з ким ти приймаєш ванну... Нещодавно NOP (Британський інститут дослідження громадської думки) обнародував дані опитування щодо того, з ким британці схильні розділяти таку приємну процедуру, як купання у ванній. Було опитано 1000 осіб на предмет того, що (чи кого) вони беруть із собою у ванну.
Так от, виявляється, приймати ванну на самоті тепер зовсім не в моді. Навіть ті, кому немає з ким прийняти ванну, як правило, беруть із собою пиття чи газету, чи книжку. І таких купальників-одинаків приблизно третина.
Третина купається зі своїми дітьми. Чверть опитаних не проти попивати при цьому щось міцненьке. 14% курить. 10% налягають на закуски, бутербродики тощо, ще три відсотки приймають ванну зі своїми... хатніми тваринами. Підготувала Тетяна СПАРИНСЬКА