Short News КОРОТКО / Тайм-аут Дастін Хоффман у "Світі розваг" По закінченні роботи над картиною про журналістів "Шалене місто" режисера Коста-Гавраса, в якій Дастін Хоффман знімається разом з Джоном Траволтою, "маленький великий актор" планує знятися в екранізації роману відомої письменниці Едіт Вортон "Світ розваг", що був написаний 1905 року. Над сценарієм працює Кен Рассел "Дияволи", "Валентино"). Хоффман гратиме роль багатого єврейського бізнесмена, котрий захопився гарною, але бідною дівчиною. Це буде перший фільм, зроблений власною фірмою Хоффмана "Punch Line". "Червоний кут" з Річардом Гіром Річард в елегантних костюмах виглядає надзвичайно привабливо. Саме так він виглядатиме в новому трилері Джона Евнета "Червоний кут", в якому грає юриста, який обслуговує людей шоу-бізнесу. Йому необхідно виїхати до Китаю, щоб підписати угоду про зйомки телевізійної програми. Під час подорожі він знайомиться з молодою жінкою, проводить з нею хмільну ніч, а вранці знаходить коханку мертвою. Ясна річ, юрист стає головним підозрюваним, і китайська влада налаштована дуже рішуче... Злочинець не уникнув помсти "Привиди Міссісіпі" - так називається новий фільм, який зняв відомий режисер Роб Райнер ("Мізері", "Кілька чудових хлопців"). Його сценарій заснований на фактах.
1963 року по-звірськи вбили борця за рівноправ'я негрів Медгара Еверса. У злочині звинуватили Байрона де Ла Бекейта, відомого своїми расистськими поглядами. Незважаючи на два судових процеси і серйозні докази провини, 1964 року його повністю виправдали. Проте через тридцять років, завдяки настійливості обвинувача Боббі Тотера, він усе ж таки зазнав заслуженої кари...
Алек Болдуїн, що грає обвинувача, так говорить про свого героя: "Це ідеаліст, переконаний, що справедливість обов'язково має перемогти. Тому не заспокоївся, доки не побачив винного за гратами".
У картині також знімалися зірки Голлівуду Джеймс Вудс і Вупі Голдберг. Втікаючи від репортерів... до здоров'я Знаменита французька кінозірка Ізабель Аджані ("Королева Марго", "Камілла Клодель", "Диявольщина") вирішила переїхати з Парижу до Женеви. Причина? По-перше, хоче відгородити своє приватне життя від постійного втручання засобів масової інформації. Нарікає, що в Парижі не може й кроку ступити без супроводу репортерів і фотографів. Адже це лишає її маленького сина нормального дитинства. Друга причина - здоров'я малюка. "У Женеві ми зможемо нормально дихати в прямому і переносному значенні", - заявила актриса в інтерв'ю. Нова версія таємних агентів Голлівуд охопила мода на кіноверсії старих телевізійних серіалів. Наприклад, ті, хто нещодавно бачив ефектний супербойовик "Місію не можна виконати" з чарівним Томом Крузом, мабуть, і не здогадуються, що це кінематографічний варіант однойменного телесеріалу двадцятилітньої давнини.
Нині режисер Джеремі Чечик ("Диявольщина") готується представити в своєму трактуванні ще один відомий англійський телесеріал, який мав успіх у багатьох країнах у 60-х роках. Він називався "Месники" і розповідав про пригоди двох урядових таємних агентів - Джона Стіда та Емми Піл. На головні ролі в свою картину Чечик запросив дуже модних тепер акторів Ральфа Фієннеса ("Грозовий перевал", "Список Шіндлера") та Уму турман ("Кримінальне чтиво", "Остаточний діагноз"). Зйомки мають розпочатися наприкінці весни у Великобританії. Убивство прем'єра розслідує екран Авторитетний шведський режисер Кьєлл Сундвалл перенесе на екран документальну книгу, котра розповідає деякі до цього часу невідомі подробиці вбивства прем'єра Швеції Улафа Пальме. До речі, книга скоро має бути видана під псевдонімом Джон В. Гроу. З подіумом Клаудіа закінчила? За 9 років Клаудіа Шиффер зробила фантастичну кар'єру в бізнесі моди і реклами, ставши найвідомішою топ-моделлю світу. Нещодавно Шиффер офіційно заявила (щоправда, не вперше), що назавжди залишає подіум. Що ж далі? Не виключено, що красуня-німкеня пов'яже свою подальшу діяльність з кінематографом.
Спочатку Клаудіа записала на відеокасети власні уроки аеробіки, потім блискуче виступала на телебаченні в магічних шоу свого нареченого - неповторного Девіда Копперфілда і, нарешті, зіграла невеличку роль тренера в молодіжній картині "Річі Річ" (з Маколеєм Калкіним). А нещодавно відбувся справжній дебют у великому кіно: у стрічці скандально відомого американського режисера Абеля Феррари "Провали пам'яті" вона виконала головну жіночу роль і впоралася з нею відмінно. Отже, можливо, народжується нова кінозірка... Підготував Олег ПРОСИХІН