Повернення до традиційного чаювання

У Вельсі знову відкривається легендарний Tu Hwnt i’r Bont

Зведений як житлове приміщення в 1480 році, «Ту Хвент і Бонт» («За мостом») насправді значно старший за міст Ініго Джонса, біля якого він стоїть, ідеться на офіційному сайті закладу www.tuhwntirbont.co.uk. Будівлю свого часу використовувати і як місце, звідки найсерйозніших злочинців можна було доставити на місце виконання покарання (зокрема — страти).

Протягом століть Tu Hwnt i’r Bont кілька разів занепадав, його відбудовували та відновлювали завдяки щедрості городян. Протягом минулого століття Tu Hwnt i’r Bont був придбаний Національним трестом, який орендував будівлю більше 50 років.

Рішення, яке було прийнято першим орендарем понад пів століття тому, перетворити Tu Hwnt i’r Bont на традиційну валійську чайну кімнату, виявилося успішним. На сьогодні рецепт тутешніх булочок продовжує залишатися таємницею!

Саме тут можна відчути автентичний смак Північного Вельсу та його культури, і, на щастя, тепер усі охочі зможуть зробити це знову. На фото: садівник прибирає територію довкола чайної кімнати Tu Hwnt i’r Bont напередодні її повторного відкриття після зняття карантинних обмежень через коронавірус.