До бою готові

На навчаннях Combined Resolve 16 стартувала активна фаза

Розпочалась активна фаза навчань Combined Resolve 16, які відбуваються в Об’єднаному багатонаціонального центру з підготовки JMRC підрозділів 7-ї армії Сухопутних військ збройних сил США 7th Army Training Command. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Зокрема зведена механізована рота 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка у складі піхотного батальйону сил  розпочала наступальні дії.

Командир механізованої роти Андрій Третяк доповів: «В нашій смузі наступу були засідки противника з бойовими машинами. Ми їх знищували, маневрували - багато було роботи для піхоти»

В ході наступальних дій умовний противник здійснив спробу зайти в тил нашого підрозділу. Завдяки тому, що командир роти виділив резерв, що рухався разом з командно-спостережним пунктом, атаку сил OPFOR вдалося відбити та знищити дві їхніх бойові машини.

Андрій Третяк додав: «Загалом ми знищили п’ять одиниць бронетехніки противника».

З виходом на визначений рубіж, наш підрозділ зайняв оборону та провів розвідку майбутнього об’єкта атаки - панівної висоти неподалік умовного населеного пункту Равенсдорф. Наразі українські піхотинці очікують підходу сусідньої роти збройних сил США, щоб одночасно розпочати штурм об’єктів умовного противника.