Конкретний аргумент

«Підрозділи зі складу ООС укомплектовані «Джавелінами», ЗСУ готові їх застосувати», — генерал-лейтенант Олександр Павлюк

Командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк, який був призначений на цю посаду влітку цього року, в інтерв’ю проєкту «Радіо свобода» «Донбас.Реалії» наголосив, що підрозділи, які виконують завдання в районі ООС, укомплектовані переносними протитанковими ракетними комплексами «Джавелін» (Javelin).

«Ми укомплектовані «Джавелінами». Підрозділи постійно вивчають варіанти дій на найбільш загрозливих напрямках. У разі потреби ми готові їх застосувати», — зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Також він повідомив, що підрозділи зі складу ООС відпрацьовують усі варіанти можливих дій — як наступ незаконних збройних формувань (НЗФ), посилених російськими підрозділами, так і можливість вторгнення російських регулярних військ з боку північних кордонів України.

«Ці плани відпрацьовані, люди тренуються. Постійно вдосконалюємо свою майстерність у цьому напрямку», — резюмував командувач операції Об’єднаних сил.

Нагадаємо, що, в нещодавньому інтерв’ю газеті Military Times начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що Збройні сили України вже застосували американський протитанковий ракетний комплекс Javelin під час бойових дій на Донбасі.