Бойова готовність

«Батальйонно-тактичні навчання показали, що ми готові ефективно реагувати на зовнішні загрози», — Руслан ХОМЧАК

На загальновійськовому полігоні міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів у Рівненській області відбуваються батальйонно-тактичні навчання однієї з механізованих бригад ЗС України. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяINFORM. На навчаннях був зокрема присутній Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак. Участь у заняттях бере керівний склад військових частин, з’єднань та органів військового управління Збройних Сил, зокрема командири бойових бригад. У заняттях взяли участь військовослужбовці країн-членів НАТО.

Метою заходу є об’єднана підготовка, яка складається з міжвидової та міжродової складових.

— Збройні Сили України вже не перший рік навчаються за стандартами НАТО — це повсякденна діяльність наших військ під час навчань, де працюють тисячі стандартів країн Альянсу, — заявив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

Під час підготовки нинішніх занять був врахований досвід бойового застосування провідних армій світу, висновки з дій підрозділів РФ під час останніх навчань, а також досвід, набутий Збройними Силами України під час відбиття збройної агресії Російської Федерації. Усі ці дані були проаналізовані у Генеральному штабі ЗС України та сформовані відповідні рекомендації для командирів оперативно-тактичної ланки.