Миколаїв — місто спортивне!

Центральною вулицею вже не так легко пройти, щоб не зіткнутися з юними скейтбордистами

Якими тільки солодкими епітетами не уславився промисловий центр на півдні країни  — Миколаїв: «місто святого Миколи», «місто корабелів», «місто білих акацій», «місто машинобудівників» і, звичайно ж, «місто наречених».

Вихідними днями центральні вулиці прикрашають закохані пари, посмішки та сміх дітлахів. Вони перевтілюють місто, що пробуджується після зимового сну. Разом із південним сонцем це надає симпатичного і колоритного вигляду вулицям.

У місті ґрунтовно й упевнено входить у моду  велосипедний спорт. Торік Миколаїв був столицею Чемпіонату країни з велоспорту. Міська влада розглядає питання про будівництво велосипедних доріжок. А поки доріжок немає, спортсменів-аматорів можна побачити всюди  — навіть стрибають із парапету на Набережній.

Душа радіє, коли бачиш масове захоплення дітей роликами і скейтбордом. Центральною вулицею, а вона у нас пішохідна, вже не так легко пройти, щоб не зіткнутися з юними скейтбордистами!

Миколаїв слушно можна вважати спортивним містом. Працює дуже багато спортивних секцій, випускницею однієї з яких є наша знаменитість  — олімпійська чемпіонка Ольга Харлан.

Не можна, звичайно ж, оминути тему захисту Батьківщини від російських агресорів. Наші десантники з 79-тої аеромобільної бригади на початку війни першими вступили в бій з окупантами на сході нашої країни і виявили масовий героїзм. Еліта збройних сил  — миколаївська морська піхота  — так само мужньо захищає південні кордони під Маріуполем. Нещодавно один із  підрозділів повернувся додому для нетривалого відпочинку, щоб з новими силами знову відбути в зону АТО.

Місто живе своїм робочим ритмом: кораблі та баржі постійно курсують  акваторією Бузького лиману. Миколаївський порт — третій у країні за обсягами вантажообігу. І це та частина міста, де цілодобово кипить робота, навіть у святкові дні.

Останнім часом у Миколаєва з’явилися серйозні перспективи розвитку. Місто почали часто відвідувати іноземні інвестори. Зовсім недавно з цікавою пропозицією приїжджав посол Канади в Україні Роман Ващук, який підтримав створення агентства розвитку міста. З’явилася надія на поліпшення добробуту містян.

Навесні природа розквітає. Так само жителі нашого красивого південного міста чекають розквіту нашої держави та готові докласти для цього всі свої сили.