Стирання меж між фізичним та віртуальним

У Лондоні представляють сучасне медіамистецтво

Цієї середи в 180 Studios у Лондоні відкривається нова велика мистецька  виставка LUX. Завдяки 13 масштабним інсталяціям, LUX об’єднує 12 найвідоміших у світі митців нових медіа та колективів, які працюють із новітніми аудіовізуальними технологіями, щоб розширити межі інтерактивного та традиційного мистецтва та розмити межі між фізичним та віртуальним світами, пише про подію www.factmag.com.

Серед митців, що беруть участь у проєкті, лондонська сценографиня Ес Девлін, звуковий митець з Німеччини Карстен Ніколай, турецько-американський художник та дизайнер нових медіа Рефік Анадол та Гіто Штаєрль — німецька кінорежисерка, художниця і письменниця.  «Художники в LUX працюють над найсучаснішими цифровими технологіями, використовуючи штучний інтелект, генеративні та інтерактивні алгоритми, розмірний звук та оптичну ілюзію для створення нового виду мистецьких переживань», — цитують на сайті Цзяюна Лі, куратора LUX та директора проєкту SUUM.

На фото: Соо Чо, асоційований директор SUUM, позує на тлі інсталяції «Зоряний пляж», що демонструється на LUX, новій виставці сучасного медіа мистецтва у просторі 180 Strand у Лондоні, Великобританія, 10 жовтня 2021 року