Різдвяне фото герцога і герцогині Кембриджських-2021

Медіа — про невимушеність листівок членів британської королівської родини

«Дотримуючись традиції, королівське подружжя поділилося новим портретом своєї родини: разом із трьома чарівними дітьми — 8-річним принцом Джорджем, 6-річною принцесою Шарлоттою та 3-річним принцом Луї», — пишуть про різдвяну листівку герцога і герцогині Кембриджських 2021 року британські медіа. Як повідомив Кенсінгтонський палац, фото, на якому подружжя та їхні діти позують на тлі скель, було зроблено під час приватної сімейної поїздки до Йорданії на початку цього року.

«Країна має значення для Кейт, оскільки вона прожила в Йорданії два роки в дитинстві, коли її батько працював на British Airways», — звертає увагу people.com. «Невідомо, коли саме цього року герцог і герцогиня Кембриджські провели свій сімейний відпочинок у Йорданії, але герцог відвідав країну з офіційним королівським туром лише три роки тому, у 2018 році. Ця поїздка стала його першим візитом до регіону, тож вона явно справила враження на нього — настільки, що він згодом повернувся зі своїми дітьми, щоб вони теж могли це відчути», — розмірковують у виданні Tatler. Різдвяну листівку там описують так: «На драматичному скелястому тлі, зображено сім’ю з п’яти осіб, які сидять серед еклектичного набору реквізиту та меблів, що складається з барвистих мінілавок, металевої сфери та килимів з ефектом хутра. Досить щаслива сімейна сцена — принц Вільям і Кейт тепло посміхаються, а Джордж, Шарлотта і Луї, які виглядають дуже дорослими у віці восьми, шести і трьох років відповідно, весело дивляться в камеру. Вільям і Кейт невимушено одягнені в нейтральну палітру пісочних відтінків, що ідеально доповнює пейзаж позаду них, а їхні троє дітей виглядають чарівно у своїх відповідних вбраннях: Джордж у футболці з камуфляжним принтом, Луї у футболці в синьо-білу смужку, а Шарлотта в красивій блакитній сукні в клітинку».

Медіа також звертають увагу, як змінюються родинні фото цієї пари з часом. ABCnews нагадує, що герцог і герцогиня Кембриджські поділилися своєю першою різдвяною фотографією сім’ї з чотирьох осіб у 2015 році, коли вони позували біля Кенсінгтонського палацу. «Їхня листівка 2018 року показувала сім’ю з п’яти осіб, які невимушено поєднували синьо-зелені ансамблі й насолоджувалися природою у своєму заміському будинку, — пише people.com. — У 2019 році Кейт і принц Вільям опублікували одну зі своїх найбільш відвертих і невимушених фотографій, коли вони позували зі своїми трьома дітьми на старовинній мотоциклетній колясці. Торішнє «приземлене» фото було зроблено восени фотографом Меттом Портеусом у заміському будинку сім’ї в Норфолку — Анмер-Холл. Сім’я позувала в затишних светрах на копиці сіна перед великою купою колод. Кожен із них широко усміхався».

Тим часом різдвяну листівку, яку вибрали Чарльз і Камілла, оприлюднив Clarence House. «На ньому зображене подружжя, одягнене у офіційне вбрання для перегонів — Чарльз у циліндрі та сірому костюмі, Камілла в кремовому капелюсі й сукні — обоє із закритими обличчями, що дуже унаочнює картину 2021 року, пише www.irishexaminer.com. — Чарльз у чорній масці для обличчя, здається, хоче допомогти Каміллі одягнути її кремову маску».

Загалом, нагадує www.tatler.com, традиція королівських різдвяних листівок сягає аж до бабусі та дідуся нинішньої королеви. Усі ці роки фотокартки королівської родини залишаються улюбленими для їхніх шанувальників у всьому світі.

На фото: на різдвяній листівці зображено британського принца Вільяма, герцога Кембриджського, та Кетрін, герцогиню Кембриджську, з трьома дітьми — принцом Джорджем, принцесою Шарлоттою та принцом Луї — в Йорданії на початку цього року. Зображення опубліковане Кенсінгтонським палацом 10 грудня 2021 року.