МЕНЮ

Iсторія добровольця

6 вересня, 2019 - 12:07

Днями стартували зйомки 8-серійного патріотичного бойовика «Доброволець», прем’єру якого ICTV покаже наступного року. Режисером-постановником екшн-серіалу став Ахтем Сеітаблаєв, а продюсером уперше — Ігор Кондратюк.

Стрічка розповість про колишнього добровольця АТО, який намагається адаптуватися до мирного життя, і водночас розкручує злочинну змову, щоб запобігти теракту. «Доброволець» — це історія про міцну чоловічу дружбу, завдяки якій боєць ніколи не залишається на полі бою один. Серіал обіцяє цікаві сюжетні повороти, гонитви, бійки та ґрунт для роздумів глядачам.

Автори стрічки консультуються із багатьма військовими, які пройшли Донбас. Кажуть, війна набагато ближча до нас, ніж ми думаємо, а справжні герої ходять із нами тими ж вулицями. «Окрім детективу та захоплюючого сюжету, ми хочемо розповісти глядачеві та самим собі, наскільки важливо бути надзвичайно уважними до учасників бойових дій. Власне, саме завдяки цим мужнім людям ми можемо зараз знімати кіно, та й взагалі просто пити каву», — розповідає Ахтем Сеітаблаєв. Продюсери стрічки — Іванна Дядюра та Ігор Кондратюк. Оператор-постановник — Олексій Ламах. Авторами сценарію виступили Анатолій Карлюга та Юлія Чернявська. Проект веде продакшн-студiя В.I.К. за підтримки Українського культурного фонду, повідомляє прес-служба канала.