Фотобієнале від «Дня»

Запрошуємо на нашу міжнародну виставку в Український дім з 22 січня по 6 лютого

Через пандемійні виклики урочисте підбиття підсумків нашого конкурсу кілька разів відкладалося, і врешті ми об’єднали роботи за 2020 і 2021-й, тож на початку 2022-го усі охочі можуть оцінити найкращі роботи фотолюбителів і професійних майстрів уже на фотобієнале «Дня». Ми дуже вдячні всім, кого не здолала пов’язана зі складними викликами сьогодення турбулентність, і вони надіслали нам свої чудові світлини. З-поміж багатьох сотень журі «Дня» обрало майже 300 найкращих робіт, що відповідають темі «Антидот». Ми її визначили ще 2020-го року як протиотруту і від вірусу, і від нерозумної політики, і від життєвих проблем, викликаних обставинами пандемійного часу, а може, уже й епохи. Тішить, що майстри фото знайшли такі сюжети і вже зовсім незабаром познайомитися з ними зможуть усі охочі.

Та це не все. Як відомо, саме 2021-го газеті «День» виповнилося 25 років, а на початку 2022-го відзначатимемо 25-річчя головного редакторства Лариси Івшиної. Фотографія для Лариси Олексіївни, а відтак і «Дня» — важлива й особлива форма донесення додаткових сенсів, тож ми представимо the best of the best — найбільш знакові світлини починаючи від першого фотоконкурсу «Дня», що відбувся, нагадаємо, ще у 1998-му, через два роки після появи газети. Певною мірою це є й новітня історія нашої країни — у понад 70-ти знімках.

Експозиція, що буде відкрита 22 січня 2022 року в столичному Українському домі, матиме ще один особливий розділ — присвячений Євгену Кириловичу Марчуку, котрий, на жаль, цього року пішов з життя. Видатний державник і політик, багатогранна постать, він був справжнім поціновувачем фотомистецтва і конкурсу «Дня». Ці майже 50 світлин — на знак нашої вдячної пам’яті.

«ЛЮБЛЮ» / ФОТО В’ЯЧЕСЛАВА МАДІЄВСЬКОГО

Урочисте підбиття підсумків фотоконкурсу за два роки відбудеться в обмеженому колі 21 січня, а вже з 22 січня до 6 лютого 2022 року відчути енергію цього часу зможуть усі охочі (звісно, ті, хто матиме «зелений» COVID-сертифікат або ж покаже негативний результат ПЛР— чи експрес-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години). Виставка працюватиме з 10 ранку до 6 вечора в Українському домі (вул. Хрещатик, 2), вхід вільний. Традиційно можна буде віддати голос за світлину, що сподобається найбільше.