«Надія є!»

Олександр ЮРКОВ, підприємець, громадський діяч, активіст Благодійного фонду сприяння ініціативам газети «День»

1.  2021-й рік на фоні історії (думка, деталь, штрих, фото).

2.  Кого ви вважаєте героєм та антигероєм року?

3.  «День» на фоні року (автори, статті, проєкти, які зацікавили вас найбільше). Яких би тем хотілося від наших журналістів у наступному році?

4.  Що надавало вам сил цього року (події, люди, враження)?

5.  Які нові сенси, уроки, цінності дав цей рік особисто вам?

6.  У 2021-му «Дню» виповнилося 25 років. Чим він за цей час став для вас та України?


Олександр ЮРКОВ, підприємець, громадський діяч, активіст Благодійного фонду сприяння ініціативам газети «День»:

1.Хрест на іржавому даху бідної напівзакинутої церкви, украінський прапор і лелеки.. тобто є надія!  Вся Україна на одному фото!  (на фото).

2.Герой — це всі ті, хто загинув за Україну. Антигерой — путін.

3.Продовжують дивувати історичні розвідки Ігоря Сюндюкова. Побжання — тримати суспільно-значимий обшир тем, які є донині.

4.Бажання зробити нашу Країну сучасною, успішною і дійсно незалежною. Незалежною від зазіхань сусідів, незалежною від олігархів, закордонного впливу, невігласів при владі. Бажання відновити запобіжники самозбереження нації, які можливо налаштувати з допомогою лишень національної ідеї. А вона в свою чергу формується на знанні історії — досвіду нації і культурі — найбільшому інтелектуальному скарбі!

5.Зроблені справи — це безцінний досвід перемог, який ми використаємо в майбутньому для тих проєктів, які ще не закінчені або знаходяться в задумі. 

6.«День» — це вчитель і провідник. Не уявляю сучасну і майбутню Україну без «Дня»!  Без «Комсомольской правды» та  «Бульвара» уявляю. Без «Дня» — ні!