Українська скрипалька Анна Бондаренко відкрила серію концертів у Європі на честь України

Усі зібрані кошти з продажу квитків йдуть на допомогу українцям

Українська мед.тех підприємиця та професійна скрипалька Анна Бондаренко відкрила серію концертів на честь України. Перший концерт пройшов з великим успіхом у Франції, місто Безьє.

Найстародавніше місто на півдні одне з перших у Франції почало приймати українських біженців. Концерт пройшов за підтримки Мера міста Робера Менара та його команди. Квитки розкупили з появою першої афіші, незважаючи на чималу ціну квитка в 100€. Усі зібрані кошти з продажу квитків та персональні донати від глядачів йдуть на допомогу українцям.

Весь зал у три рівні оперного муніципального театру аплодував стоячи після виконання твору українського композитора Мирослава Скорика “Мелодія”.

Після концерту французи ще довго обговорювали культурну спадщину України та бажання підтримувати та пізнавати Україну ближче.

“До концерту ми думали, що Україна це десь далеко і ця війна не про нас, але після всіх сказаних слів та прекрасної української музики у виконанні Анни ми побачили сильну, незалежну Україну та непереможних українців. Нас вразило, з якою великою гідністю була представлена Україна, якоїсь миті ми захотіли стати частиною цього великого народу ”, - підсумував в інтерв'ю французькій пресі один із глядачів концерту Фредерік Гіро.

Анна очолює британську мед.тех компанію DeHealth і з початку війни займається благодійною діяльністю на допомогу Україні. За час війни зібрано та передано українським клінікам десятки тисяч життєво важливих медичних препаратів.

ДжерелоНовини.LIVE