Подаруйте собі ці музичні вечори

Дзеркальна зала Львівської національної опери запрошує на камерні концерти

«День» за останні декілька днів присвятив 122-му, 2021 – 2022 років, сезону Львівської національної опери імені Соломії Крушельницької кілька матеріалів. Зокрема – оглядову публікацію «З життя «до» і «після» від 21 червня, де дуже детально описано чи не всі події року, що минув, та інтерв’ю з генеральним директором – художнім керівником закладу Василем Вовкуном «Українізуймо творчий процес створення опер і балетів» від 30 червня, де ми говорили з Василем Володимировичем, здебільшого, про перспективи на 123-й сезон, але не тільки…

Отже, з 20 червня Львівська опера – на вакаціях. Одначе не в повному складі. Функціонує музичний салон чудової Дзеркальної зали, де до 24 липня заявлено програму з п’ятнадцятьох атмосферних концертів. «15 концертів, 15 теплих вечорів камерної музики, – обіцяють організатори подій. – Це твори українських авторів, фортепіанні речиталі та світова класика – подаруйте собі ці музичні вечори».

В афіші – музика Барвінського, Сильвестрова, Лисенка, Косенка, Штогаренка, Шимановського, Баха, Шуберта, Сен-Санса, Дебюссі, Глієра, Шопена, Ліста, Вівальді… Це, погодьтеся, – справжня насолода для душ меломанів. Крім того, неабияка насолода – саме перебування у розкішній Дзеркальній залі Львівської опери, бо де ще таку красу і пишноту побачите?

Найближчий концерт – 15 липня, і це буде вечір «Камерна музика. Бетховен». Виконавці – Анна Бура (віолончель), Марія Панчук (альт), Дмитро Ніколаєв (віолончель). 

Далі, 16 і 17 липня, – «Шопенівський вечір» у виконанні Максима Шадька (фортепіано).

І, звісно ж, перед тим, як прийти на концерт, не забудьте відвідати  виставку дитячих малюнків «Сміливість бути поруч», що її розгорнуто у фойє театру. Це спільний проєкт «Кредобанку», благодійної організації «Фундація КРЕДО» та Львівської національної опери, мета якого  – допомоги дітям, які постраждали через війну з росією. Вхід на виставку – вільний.

На малюнках експозиції «Сміливість бути поруч» – подяка від дітлахів Збройним Силам України, громадянам Польщі і Європейського Союзу, а також собаці Патрону. Усі роботи оформлені як постери і їх можна придбати за дуже помірною ціною – 300 гривень, про що «Дню» розповіли у «Кредобанку».

Фото з ФБ-сторінки Львівської національної опери