Незалежний бізнес, чи можна заробити?

Сучасні технології дозволили створити новий спосіб життя, коли робота дозволяє зберігати волю.

Сфера комп'ютерних технологій та інтернет створили величезну кількість видів діяльності, виконання яких не потребує фізичного контролю виконавців. Тому широкого поширення набула практика віддаленої роботи. Такі співробітники можуть бути у штаті компаній, а можуть працювати самі на себе, отримуючи замовлення від приватних клієнтів чи компаній.

По суті, це означає, що людина, яка має певні навички, шукає собі роботу на спеціальних інтернет-майданчиках, сама встановлює її вартість, домовляється з клієнтами, організовує своєчасне отримання оплати та легальні основи своєї діяльності, тобто створює ФОП, через який сплачує податки. Такий вигляд має ідеальна ситуація.

Відповісти на питання — чи вдається тут заробляти – однозначно досить складно, оскільки все залежить від профілю спеціаліста, наявності чи відсутності досвіду роботи, рівня комунікативних навичок та робочої дисципліни.

Тому новачкам доводиться досить довго набирати обертів, щоб вийти на розумний рівень оплати. Щоб отримати додаткову кваліфікацію, можна залучити кредит в мфо на оплату навчання.

Як правило, фрілансерами охоче стають люди, які отримали достатню кваліфікацію та досвід роботи, які мають бажання подорожувати, займатися сім'єю та будинком — іншими словами, не ходити на роботу. Другий полюс — це люди, які втратили свою роботу через її непотрібність або не бажають задовольнятися низькою зарплатою.

Якщо рівень професійних навичок досить високий і є широке коло контактів усередині ком'юніті, можна заробляти не менше, ніж у корпорації, будучи вільними. Однак назвати фріланс золотим дном досить складно. Для реалізації фрілансових проектів теж потрібно витрачати час та сили, при цьому рейти оплати можуть виявитися нижчими. Якщо говорити про новачків, то працювати їм у таких реаліях доведеться набагато більше. Проте, накопичивши досвід роботи, можна розпочати успішно заробляти.