Найкращі житлові комплекси району Дарниця

5 найбільш актуальних ЖК у Дарницькому районі для придбання у 2021 році. Які ЖК у Дарниці користуються популярністю

Огляд ЖК Дарницього району – ТОП 5 новобудов

Наразі Дарницький район вважається однією з територіальних одиниць Києва з найстрімкішими темпами забудови. Лише за останні 4 роки тут з’явилось безліч житлових комплексів, побудованих згідно останніх тенденцій у житловій сфері. Та які з них найкраще підходять для проживання і чому Дарниця, а також житлові комплекси тут, користуються таким попитом серед інвесторів та забудовників? Про це ми сьогодні і поговоримо.

Чому все більше людей обирають житло у Дарницькому районі

Популярність Дарниці як місця для проживання насамперед, пов’язана із її розташуванням. Район знаходиться на межі між гучною центральною частиною столиці та тихим передмістям. Велика зелена зона забезпечує місцевих жителів комфортом, оскільки в умовах урбанізації зелені насадження стають все рідкіснішими. Крім цього, у Дарницькому районі зразково організована інфраструктура, а також він має вигідне розташування з огляду на транспортні маршрути. Окремої уваги заслуговує станція метро, на базування якої зважають усі забудовники.

ТОП-5 найкращих житлових комплексів Дарниці

Із житлових комплексів Дарницького району, які вже збудовані та здані у експлуатацію, особливої уваги заслуговують наступні:

 

1. ЖК Great. Даний житловий комплекс виділяється з-поміж інших за рахунок свого розташування. Він базується на першій лінії Дніпра і до поверхні річки всього 90 метрів. Також у ньому втілена концепція «міста у місті», тому вся необхідна інфраструктура знаходиться на території комплексу. Офісний та торговий комплекси, дошкільні навчальні заклади і навіть міні-стадіон вичерпно характеризують особливості проживання у даному ЖК.

2. ЖК Оберіг-2. Цей комплекс класу «комфорт» складається з трьох 23-поверхових будинків. Поблизу нього є станція метро, а також парк. Крім того, на перших рівнях будинків будуть розміщені кафе, аптеки, магазини, салони краси та інша необхідна інфраструктура. Також крім стандартного набору з квартир на 1-4 кімнати, у проект закладене елітне житло із терасою.

3. ЖК Чарівне місто. Житловий комплекс представляє собою цілий мікрорайон, оскільки він базується на території у 12 гектарів. Лише у 2 хвилинах пішої ходьби знаходиться станція метрополітену «Червоний хутір». На території ЖК знаходяться школа та дитячий садок, власний торговий центр а також приміщення для ведення бізнесу. Комфорт жителям також забезпечує двір без машин та спеціальні алеї для прогулянок.

4. ЖК Урлівський-1. На близькій відстані від даного житлового комплексу поблизу Осокорків знаходиться усі необхідні сучасній людині інфраструктурні об’єкти. Серед них школа, лікарня, торговий центр, ринок, дитячий садочок та парк. Крім того, поблизу розташований підземний паркінг. Також даний ЖК може похвалитись вигідним розташування відносно транспортних розв’язок.

5. ЖК Olympic Park. Цей житловий комплекс формують 3 будинки по 28 поверхів. Усього в житловому фонді закладено 1250 квартир. Варто зауважити, що квартири здаються без обробки, тому в покупця є шанс все оздобити відповідно до свого смаку. Внутрішній двір вміщує у себе спортивні та дитячі майданчики, а перші рівні будинків будуть відведені під ділові установи.
 

А підібрати найкращу квартиру у сучасному житловому комплексі можна на теренах інтернет-ресурсу DOM.RIA. Зручна система фільтрів дозволяє проводить пошук із максимальним комфортом.