Google безкоштовно вчитиме туристичні компанії розвитку бізнес в онлайн

Google сьогодні представила другий етап безкоштовного онлайн-курсу «Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн» для малого та середнього туристичного бізнесу (включно з готельно-ресторанним сектором).

Курс складається із семи щотижневих онлайн-тренінгів, на вас чекають 18 годин практичних занять від експертів із реклами, соціальних медіа, оптимізації сайтів, фотографування та інструментів Google. Курс побудований таким чином, що підходить як для початківців, так і для досвідчених онлайн-підприємців. Упродовж курсу учасники дізнаються, як розширити свій бізнес, створити та розвивати сайт компанії, а також використовувати цифрові інструменти для маркетингу та налаштування робочих процесів. Деталі щодо участі можна знайти на офіційному сайті компанії в Україні.

Ініціатива реалізовується в рамках зобов’язань Google підтримувати місцевий бізнес в Україні і допомогти йому розкрити свій потенціал за допомогою технологій, інструментів і навчальних ресурсів Google. Першу серію тренінгів курсу було успішно проведено навесні цього року, і 98% учасників відмітили його практичність і корисність. Вони також підтвердили, що 3/4 навичок можна імплементувати для розвитку бізнесу вже впродовж курсу.

«Місцевий бізнес є дуже важливим для розвитку нашого суспільства, але глобальна пандемія внесла свої корективи і примусила власників бізнесу швидше адаптуватись до нових умов. Не дивно, що внаслідок пандемії наше використання технологій просунулося вперед на п’ять-десять років за стільки ж місяців — прискорюючи тенденції, які ми вже відчували як в секторі роздрібної торгівлі, так й за його межами. Наразі особливо потрібні цифрові навички, щоб розвивати свій бізнес, просувати свою кар’єру чи навіть для відпочинку. Google прагне допомогти в цьому, надаючи безкоштовне навчання, інструменти і досвід», — коментують рішення в українському офісі компанії.