Заспівали на чверть мільйона гривень

Під час латвійського волонтерського туру хор «Дударик» зібрав кошти для ЗСУ

Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» упродовж п’яти днів, 27–31 липня, дала у Латвії 5 концертів «Стій з Україною». Зокрема відбувся виступ чоловічого складу хору з народними піснями на пленері у Верманському парку столиці Латвії – Ризі, співали дударики й програму «1000 років музичної історії України» у Ризькій філармонії, лютеранській церкві Дубулті (м. Юрмала) та церкві Святого Франциска і не тільки.

«Ми дали 5 успішних та резонансних концертів! – зазначено на ФБ-сторінці колективу. – Захоплені майстерністю і натхненням виконавців, глядачі на кожному концерті вимагали «біс». Тривалі аплодисменти і мокрі від сліз очі латвійців яскраво ілюстрували солідарність і підтримку Україні. Особливе замилування у слухачів, окрім «Щедрика» та концерту #18 Максима Березовського, спричинили латвійські «Вій, вій, вітерець» та «Сонце зійшло над Латвією». Ці твори є неофіційними латиськими духовними гімнами.

Дуже важливо і приємно одночасно, що ці концерти принесли ще й чверть мільйона гривень». 

Всього з початку війни на гуманітарні і військові потреби «Дударик» заробив і зібрав 1,25 мільйона гривень. «Це дуже невелика лепта в нашу перемогу, але надихає те, що наша волонтерська армія – це мільйони людей тут, в Україні, та за кордоном, а спільно ми можемо практично все», – говорять дударики.

Молодці!

Фото з ФБ-сторінки капели «Дударик»