Ювілейне перевидання книги «Україна Incognita» зустріли у регіональному турі містами України

У Рівному, Луцьку та Львові за участі головного редактора “Дня” Лариси Івшиної відбулася презентація перевидання книги «Україна Incognita»

Цьогоріч «першій ластівці» книжкової серії «Бібліотека газети "День"» виповнюється 20 років, однак провідна ідея цієї праці — ідентичність і модернізація — набула нині ще більшої актуальності. Українці мають думати про майбутнє, а для цього конче потрібне безперервне перенавчання нашої нації, потрібна надійна історична лоція. Є всі підстави стверджувати, що «Україна Incognita» є саме такою.

Ювілейне перевидання книги особливе й тим, що супроводжується післямовою головного редактора “Дня” Лариси Івшини, написаною влітку 2022 року, по слідах драматичних подій російсько-української війни.

«Історія готує майбутнє з матеріалу замовника». «Бібліотеці й першій книзі Україна Іncognita – 20 років. Саме час оцінити уроки історії і як ми вчилися... Може, хоч тепер має бути очевидно: Історія, перенавчання народу – питання національної безпеки. За цей час можна було ще й здійснити успішну гуманітарну експансію. Путін «живиться» нашими гріхами. До речі, дуже показово, що, вкравши Крим, він оперативненько вніс поправки в шкільні підручники історії... І росте нове покоління сусідів, у свідомості яких закріплена збочена «карта світу» – де нашої країни нема. Це не жарт. Це і є війна за місце в історії», – нагадує головна редакторка газети «День» Лариса Івшина.

У кожному місті туру зібралось чимало друзів, читачів та шанувальників газети “День”. Вони активно ділилися своїми враженнями та роздумами після презентацій:

 


Регіональний тур здійснюється за сприяння Благодійного фонду підтримки ініціатив газети «День» та в рамках проєкту «Адвокати громад», що імплементується ГО «АНТС» за підтримки European Endowment for Democracy.