Вперше в незалежній Україні!

15 вересня в Національній опері України прозвучить концертне виконання знаменитого твору Ріхарда Вагнера «Трістан та Ізольда»

Це один із найскладніших та водночас найпрекрасніших шедеврів, створених за всі століття існування оперного жанру! Цей твір буде виконано вперше в історії незалежної України. Проєкт є копродукцією Kyiv Symphony Orchestra та Національної опери України.

У концертному виконанні візьмуть участь солісти: Олександр Шульц (Трістан), Юліана Баварська (Ізольда), Тарас Штонда (Король Марк), Тетяна Спаська, Алла Позняк (Брангена), Олександр Форкушак (Курвенал), Дмитро Фощанка (Мелот), Олександр Вознюк (Пастух), Ігор Євдокименко (Рульовий), Дмитро Іванченко (Молодий моряк), а також білоруський диригент Віталій Алексейонок (на фото). Для більшості солістів участь у київському представленні «Трістана та Ізольди» стане дебютом у партії. Тривалість дійства – п‘ять годин з двома антрактами(!), а тому початок вистави розпочнеться о 18.00.

-Вперше за часи незалежності виконання «Трістана та Ізольди» Вагнера є визначною подією для української культури. Адже виконання однієї з найскладніших партитур в історії опери і загалом робота з вагнерівським репертуаром є лакмусовим папірцем як для музикантів, так і для театру, організаторів, зрештою і публіки та стану оперної культури країни у цілому. Принциповим для проєкту є залучення лише українських вокалістів та українського оркестру, які сміливо прийняли цей виклик та доводять наявність в Україні оперного потенціалу світового рівня, - каже Анна СТАВИЧЕНКО, продюсерка проєкту.

Фото надане організаторами проєкту