Українки — у перших трійках

У Цюриху тривають фінали легкоатлетичної «Діамантової ліги»

Восьмого вересня, у перший день фіналу «Діамантової ліги» в Цюриху, атлети й атлетики розіграли сім трофеїв. Дуже близькою до одного з них була українка Ярослава Магучіх, ідеться в повідомленні на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України uaf.org.ua.

Магучіх повторила найкращий результат сезону зі стрибків у висоту, з першої спроби подолавши 2.03 м. Саме вона виходила лідеркою на висоту 2.05 м. Марія Ласіцкене поступалася їй за спробами. Проте два стрибка Ярослави виявилися невдалими, в той час як суперниця 2.05 з другого разу все ж подолала й очолила світовий топ лист сезону. Ярослава спробу, що лишилася, перенесла на 2.07, але і їх учениці Тетяни Степанової підкорити цього разу не вдалося. Вона друга.

Австралійка Нікола МакДермотт стала третьою (2.01 м). А ще одна українка, Ірина Геращенко, посіла четверте місце (1.96 м). Зазначимо, що після двох невдач на 1.99 Геращенко перенесла й виконала досить непогану спробу на 2.01 м, але планка не встояла.

У першій трійці фінал завершила також Марина Бех-Романчук. Учениця Вадима Крушинського у секторі для стрибків у довжину в заключній спробі приземлилася на позначці 6.75 м і вийщла з цим стрибком на третє місце. Перемогла сербка Івана Шпановіч (6.96 м).

Переможцями «Діамантової ліги»-2021 також стали американці Райян Краузер (22.67 м, рекорд змагань) і Меггі Івен (19.41 м) зі штовхання ядра, Франсін Нійонсаба з Бурунді (14:28.98 хв) й ефіоп Беріху Арегаві (12:58.65 хв) з бігу на 5000 метрів, а також швед Тобіас Монтлер зі стрибків у довжину (8.17 м).