«Тримай п’ять, освіто!»

Українських освітян запрошують на національний EdCamp

До 18 грудня триває Національний EdCamp для радості «Тримай п’ять, освіто!». Це онлайн-подія для дорослих, які працюють із дітьми, учительства, батьківства і всіх, хто шукають шляхи до радості в цей непростий час пандемії, карантинів та дистанційного навчання.

Організатори події — ГО «Едкемп Україна» —  є найбільшою в Україні освітянською спільнотою (понад 40 000), яка бере участь у реформуванні освіти, зокрема у розбудові Нової української школи. EdCamp Ukraine п’ять років поспіль проводила національні події, котрі збирали тисячі освітян з усіх регіонів і найкращих іноземних експертів/-ок, але у зв’язку з пандемією вже вдруге проводить масштабні всеукраїнські заходи в онлайн-форматі.

У програмі події — онлайн-зустрічі зі всесвітньо відомими науковцями, освітянами, психологами, лідерами думок, які досліджують в різних аспектах феномен радості і знають, як її повернути і  розвивати. А також — практичні заняття, корисні вправи, кола взаємопідтримки та участь у відеофлешмобі для вчительства — у коротеньких відео освітянам пропонують назвати п’ять речей у своїй роботі, котрі дарують радість (зареєструватися на подію можна тут)

Серед експертного кола цьогорічного EdCamp’у: знані освітяни Андреас Шляйхер (Німеччина), Тед Дінтерсміт, Сюзан Енгель (обоє — США), психологиня Світлана Ройз, ексміністерка освіти і науки Лілія Гриневич, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин. Батьківство представляє батько трьох дітей, член опікунської ради ГО «Едкемп Україна», друг Фонду ООН у галузі народонаселення — UNFPA, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

«За останні півтора року освітяни разом з усією країною пережили складні часи — доводилося дуже швидко навчатися викладати онлайн, працювати в жорстких умовах карантину, знаходити слова підтримки для учнівства, мотивувати їх, — вважає заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій КОЛЕБОШИН. — Навантаження на педагогів, стрес постійно посилюються, і нам сьогодні як ніколи треба шукати засоби впоратися із цим. Сподіваюся, EdCamp для радості допоможе пережити нам цей непростий період і вийти з нього щасливішими людьми».