Спорт ветеранів війни

Парламент ухвалив за основу відповідний законопроєкт

Верховна Рада України 8 вересня прийняла за основу проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо спорту ветеранів війни» (№ 5526). За рішення проголосувало 327 парламентарів, повідомляє www.kmu.gov.ua.

«Український Парламент підтримав в першому читанні законопроект щодо створення окремого напряму спорту — спорту ветеранів війни. Його реалізація забезпечить доступність занять спортом для максимальної кількості українських захисників, а також сприятиме проведенню спортивних змагань серед ветеранів не лише у великих містах, а в інших територіальних громадах», — зазначив заступник міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний.

За його словами, в законопроекті враховано пропозиції Мінветеранів, зокрема, щодо визначення на законодавчому рівні створення окремого напряму спорту — спорту ветеранів війни.

Заступник міністра наголосив, що спорт ветеранів війни має великі досягнення та значний соціальний компонент — відновлення, реабілітація і комунікація між ветеранами. Проте для доступності занять спортом для максимальної кількості ветеранів держава має забезпечити проведення таких змагань не лише у великих містах, а в інших територіальних громадах.

«Прийняття законопроєкту в цілому створить умови для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту ветеранів війни, сприяння участі захисників України у спортивних змаганнях, у тому числі міжнародних, створення належних умов для розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів», — підкреслив Ігор Безкаравайний.