«Росіянам не потрібен Донбас»

Наталка Борисовська — про війну і власні 13 років служби в армії

Із 20 років Наталка Борисовська – військослужбовиця. Пов’язати своє життя зі Збройними силами України вирішила ще до війни з Росією. Швидше – в передчутті цієї великої біди. Переглянувши якось військовий фільм, Наталка запитала в тата – чи може бути війна в Україні? У відповідь почула – буде!

Тепер жінка має 13-річний стаж служби у Збройних силах, і після лютневого вторгнення РФ захищає Україну. За ці роки працювала діловодом, «замполітом», командувачкою відділенням розвідки. Наталці навіть пропонували бути снайперкою. Але дівчина відмовилась: «Як кадрова військова я прекрасно розумію, що це таке», — каже вона. «Не дай боже ти потрапиш у полон — стовідсотково станеш “двухсотим”».

У відео, яке опублікував «Український свідок», Наталка Борисовська ділиться думками про Росію і про Путіна. Вона зазначає, що РФ Київ аж ніяк не потрібен, захоплення столиці —  це пафос. Так само не треба агресору і наш Донбас. Його мета — російськомовні міста вздовж берегової лінії, себто Одеса, Миколаїв та Херсон.

«Щодо Путіна, то тиранами не народжуються. Завжди винен народ, і ми воюємо з російським народом», - наголошує військовослужбовиця.

Наталка Борисовська кілька разів ішла зі служби, працювала рік HR-менеджером. Та Збройні сили вабили більше.

Зараз вона мріє про будинок, трьох дітей і власний притулок для тварин.

***
Долучайтеся до проєкту «Український свідок» (Ukrainian Witness) на платформах:

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCSw52AtaknWAZLUP6ZCKm8A

Facebook https://www.facebook.com/ukrainianwitness 

Instagram https://www.instagram.com/Ukrainian_Witness/

Telegram для українців https://t.me/UkrWitness   

Telegram для росіян https://t.me/UkrainianWitness 

Patreon, де нас можна підтримати https://www.patreon.com/UkrainianWitness

Якщо ви стали Українським Свідком і маєте відеоматеріали з місця подій: зруйновану інфраструктуру, результати обстрілів, підбиту ворожу техніку, проукраїнські мітинги — надсилайте, будь ласка, нам на пошту [email protected]

Ми підготуємо матеріали до публікації та зробимо так, аби їх побачив увесь світ.