Прифронтовий Дніпро готовий дати відсіч

Секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара зустрівся з Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, а також дипломаткою політичного відділу Посольства США Наталі Олдані

Сторони обговорили готовність Дніпропетровської області до надзвичайної ситуації у разі ескалації конфлікту російською стороною. «Не секрет, що Сполучені Штати занепокоєні намірами Росії. Тому ми зв’язуємось з нашими друзями, щоб з’ясувати, які в них настрої і що вони думають про цивільну та територіальну оборону», — сказала Крістіна Квін.

Під час зустрічі йшлося про плани щодо впровадження закону про територіальну оборону. «Ми дуже вдячні США за ту постійну підтримку, яка триває з 2014 року, і розуміємо занепокоєність світової спільноти щодо подій, які відбуваються на сході України. Наше місто, наша область є фактично біля лінії фронту», — сказав секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара.

Він також додав, що у Дніпрі постійно вдосконалюють плани щодо протистояння певним надзвичайним ситуаціям, пов’язаним з можливою ескалацією подій на сході країні. Тут також зважають на досвід, здобутий у 2014 році, коли тривали облаштування внутрішньо переміщених осіб і створення добровольчих батальйонів.