«Небагато є фахових спільнот, які дають комплексну картину світу»

Чому наші шанувальники обирають «День вдячності». Поспішайте оформити попереднє замовлення до 15 вересня!

Уже за тиждень, 20 вересня, під час 26 BookForum у Львові. о 14.30 в конференц-залі Палацу мистецтв (2-й поверх) відбудеться довгоочікувана для багатьох презентація «Дня вдячності» — майже 600-сторінкового, як завжди, вишукано оформленого і дуже змістовного фоліанта, який для читачів підготували авторка ідеї, головна редакторка «Дня» Лариса Івшина та науковці, журналісти, публіцисти — автори численних статей, що увійшли до книги. До речі, кожен охочий може проголосувати на сайті BookForum за нашу новинку. Запрошуємо і вас зробити це за посиланням.

А цієї неділі, 15 вересня, завершується прийом попередніх замовлень на новинку «Дня» «День вдячності», тож поспішайте долучитися до тих уже майже 150 людей, які скористалися доброю нагодою стати одними з перших читачів та ще й зекономити кошти.

Нагадаємо, це можна зробити, звернувшись до нашого відділу реалізації:

•   за телефоном (044) 303-96-23

•   електронною адресою: amir@day.kiev.ua,

•   оформити замовлення в магазині на сайті «Дня» за посиланням https://day.kyiv.ua/ uk/library/books/denvdyachnosti-peredzamovlennya

•   прийти безпосередньо в редакцію, за адресою: проспект Перемоги, 121Д, відділ реалізації, кабінет 4.5.

А чому воно того варте, розповідають майбутні власники «Дня вдячності», більшість із яких, як виявилося, шанувальники «Дня» зі стажем. Дякуємо!

«РЕКОМЕНДУЮ КНИГИ СТУДЕНТАМ»

Оксана СУРМАЧ, директорка Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Iвана Франка:

— Я вже давній шанувальник газети «День», маю майже всі ваші книги, починаючи від «Україна Incognita», книг «Дві Русі», «Війни і мир, або Українці — поляки: брати/вороги, сусіди...», «Сила м’якого знака» до «Корона, або Спадщина Королівства Руського», «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського». Постійно відслідковую, знаю, яка книга наступна.

Добра традиція є в газети «День» — на книжковому форумі у Львові робити презентацію своєї новинки. Живу у Львові, працюю у Львові, тому чекаю зустрічі з колективом, кожного разу планую собі цю зустріч, де можна і з авторами познайомитися, поспілкуватися.

Я є директором педагогічного коледжу, тому маю можливість поінформувати колектив про новинку і про замовлення, бо в нас є «Історія України», «Історія української культури», «Політологія», де вона може стати в пригоді. І студентам рекомендую такі книги, кожного разу маю їх з собою, коли йду на пару, обов’язково їх беру на початку — роблю такий список із тим, щоб вони обов’язково зверталися до цієї книги. А потім уже на семінарі ми безпосередньо обговорюємо ту чи іншу тематику.

«ЗАЧИТУЮСЯ ПЕРЕДМОВАМИ ЛАРИСИ ІВШИНОЇ»

Володимир ЗАГОРIЯ, пенсіонер, колишній інженер-електрик, Черкаси:

— Маю чи не всі ваші книги — усі ці томи! І газету читаю дуже давно, і ваші книги від самого початку їх друку. В мене є «Повернення в Царгород», «Сила м’якого знака», «Дві Русі», «Війни і мир...», «Апокрифи Клари Гудзик»... Мені подобаються всі книги, написані вашими авторами. Особливо мені імпонують статті і думки Лариси Олексіївни Івшиної. Дуже мудра жінка, зачитуюсь її передмовами. П’ятничний номер газети продовжую передплачувати. Історія — це моє захоплення, я цим цікавлюся і тому купую саме ваші книги і передплачую вашу газету.

«ПРИХИЛЬНИК ЩЕ З ЧАСУ ВИХОДУ ВАШОЇ ПЕРШОЇ КНИГИ»

Володимир РОМАНОВ, військовий лікар, Київ:

— Я замовив дві ваші нові книги «День вдячності» разом із арт-супроводом до неї, він мені імпонує. І я це зробив тому, що ви — єдина газета, яка каже правду. Я військовий лікар, іноді представляюся як російськомовний український націоналіст. Прихильник газети «День» ще з часу виходу вашої першої книги. Плюс я завдяки вам підтримую свого племінника, ми із сестрою щороку йому на Новий рік даруємо книги, зокрема ваші. І зараз я замовив одну книгу для нього. З прочитаних книг мені найбільше сподобалася «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського». Ви молодці!

«УСЕ ОБ’ЄКТИВНО ВИСВІТЛЕНО»

Віктор СТАРОВЄРОВ, пенсіонер, с. Голубицьке Волноваського району Донецької області:

— Раніше я передплачував газету «Сегодня», вона мені не сподобалася, а не так давно дізнався про «День» і передплатив щоденний випуск. Газета дуже цікава для мене, тут усе об’єктивно висвітлено. Мене дуже зацікавили і ваші книги. Тому оформив замовлення на «День вдячності». Але хотів би мати й інші ваші книги, мене зацікавили «Сила м’якого знака», «Україна Incognita»... Я дуже вболіваю за долю нашої України.

«ДУЖЕ ПОГАНО, КОЛИ ІСТОРІЯ НАПИСАНА НЕ НАМИ»

Олег ВОВКОДАВ, програміст, Дніпро:

— Я ваш фанат. Уже десь два роки читаю і відвідую за можливості ваші заходи, зокрема фотовиставки «Дня» в Дніпрі, на першому Book Space відвідував ваш стенд. Зібрав майже всю вашу бібліотеку, мені не вистачає тільки давніх видань. «Дві Русі» наприклад у мене є, але не маю тільки книги «Війни і мир, або Українці — поляки: брати/вороги, сусіди...». Майже всі в мене видання є, тому я ще замовив. Я підтримую ідею про те, що потрібно повертати свою історичну пам’ять і дуже погано, коли історія написана не нами. Повернення історії я вважаю дуже важливим і тому цікавлюся книгами саме з цього погляду. Я не історик, а взагалі інженер, моя спеціальність пов’язана з точними науками, просто ще в школі, чомусь так вийшло, брав участь у олімпіадах з історії. Історія — це справді хобі. Небагато є фахових спільнот людей, які дають комплексну картину світу і системне бачення, через те я і почав два роки тому збирати всі ваші видання, які була можливість придбати на сайті, а потім уже шукав по різних магазинах, по OLX, серед вживаних книг, і лишилася, мабуть, лише одна.

«СЛІДКУЮ ЗА ВСІМА ВАШИМИ НОВИНКАМИ»

Тарас ЛОБУР, пенсіонер, юрист, Зборів:

— Я передплачую «День» уже 11 років, слідкую за всіма вашими новинками. Маю майже всі ваші книги, крім видання «Дві Русі», тому щойно почув, одразу замовив новинку «День вдячності». Я — прихильник вашого видання і книг, бо я є патріот, а «День» — єдина газета, яка справді пише правду про історію України, бо в нас ще вона була така «каламутна». Я залюбки одразу оформив замовлення і, певно, замовлю ще одну книгу для свого брата.

Із ваших книг найбільше мене вразили «Сила м’якого знака», «Сестра моя, Софія...», «Повернення в Царгород» і, звичайно, остання книга «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського». Знаючи історію, яку вивчали за Радянського Союзу, ми зовсім інакше дивилися на його постать. А тепер подивилися по-іншому: якби він був при владі, то ми б мали вже сильну державу...

Вашу газету я постійно передплачую на рік. Дай Боже, щоб ваша-наша редакторка довго жила і далі таку лінію вела.

До речі, я також отаман Зборівської козацької січі, 18 серпня ми відзначали 370-річчя Зборівської битви, в нас на конференції виступав відомий історик Тарас Чухліб, а в неділю з нашим прекрасним хором їздили в Золочів — відзначили 30-річчя відновлення золочівського козацтва.

«НАЙЦІКАВІШІ МАТЕРІАЛИ ЧИТАЄМО РОДИНОЮ»

Клим ЩЕРБАКОВ, програміст, Київ:

— Я постійно замовляю ваші книги і купую газети для бабусі. Вона їх дуже любить. Це єдина газета, яку вона читає. Цікавиться історією і всіма темами, які порушує «День». А найцікавіші матеріал вона читає нам усім у родині, ми завжди з інтересом слухаємо.

«ВАШІ КНИГИ — ЯК ВЕСЕЛКА, ЩО РОЗЩЕПЛЮЄ СВІТЛО НА СІМ КОЛЬОРІВ»

Марія ГАВДЯК, пенсіонерка, Дрогобич:

— Читаю вашу газету вже 15 або 16 років. «День» — для мене промінчик світла в цьому «темному царстві», воно не аж таке темне, я не песимістка, але, втім, відіграє велику роль. Я дуже поважаю пані Ларису Івшину, якось під час Форуму видавців у Львові навіть взяла в неї автограф. Дуже вдячна їй і вашому колективу. Я навіть у молитвах вас інколи згадую. Дай вам Бог сили і наснаги. Я не всю бібліотеку маю, але багато ваших книг: «AVE», «Повернення в Царгород», «Сила м’якого знака».

«Сила м’якого знака», можливо, була в числі перших прочитаних, і знаєте, стала засобом від «кисневого голодування», тому вона на мене найбільше враження справила. Але я не можу віддати пріоритет окремій книжці, вони настільки багатогранні, як веселка, що розщеплює світло на сім кольорів. Так і ви зі своїми книжками і своїм баченням. Купую ваш п’ятничнийm номер. Я з задоволенням зробила попереднє замовлення на «День вдячності», чекала вашої новинки, думаю, кожна її сторінка мене теж буде приємно дивувати.