На восьмому місці

Міський голова Києва — в топ-10 чемпіонів WBC в історії надважкої ваги

Легендарний український боксер, член Міжнародної зали слави боксу, чинний мер Києва Віталій Кличко ввійшов до списку видатних чемпіонів за версією Всесвітньої боксерської спілки. Про це повідомляється на офіційній сторінці klitschko-brothers.com.

WBC вважає, що найкращим боксером світу надважкої ваги залишається Мухаммед Алі, а Майк Тайсон перевершує Леннокса Люїса, незважаючи на поразку від британця. Віталій Кличко залишається єдиним за останні майже 20 років чемпіоном, який залишив свій титул вакантним, повторивши рішення Леннокса Люїса.

Деонтей Вайлдер, який утримував титул після завершення кар’єри Віталієм Кличком п’ять років — найдовший термін після українця, не ввійшов до першої десятки. Так само туди не потрапив і Тайсон Ф’юрі, який відібрав пояс у американця.

Двадцять шість боксерів мали титул чемпіона світу WBC у надважкій вазі. П’ять із них повертали чемпіонський пояс організації — Мухаммед Алі (США), Майк Тайсон (США), Леннокс Люїс (Великобританія), Хасим Рахман (США) та Віталій Кличко (Україна).

В історії WBC відбулося сто двадцять боїв за звання чемпіона світу в надважкій вазі. З 2007 року Всесвітня боксерська рада заснувала титул «тимчасового» чемпіона. На сьогодні його має Ділліан Вайт, ідеться в повідомленні.