«День» запрошує на фотобієнале

З 22 січня до 6 лютого чекаємо на вас в Українському домі

Запрошуємо підбити фотопідсумки 2020 і 2021 років разом із «Днем», нашими колегами і партнерами. Нарешті ця довгоочікувана подія відбудеться, і саме у тому форматі, який дозволяє якнайкраще розкрити найвдаліші моменти з попередніх двох років життя країни, зафіксовані учасниками XXIII міжнародного фотоконкурсу «Дня». Нагадаємо, з-поміж багатьох сотень робіт редакційне журі обрало майже 300 найкращих знімків дорослих і юних авторів, серед яких — як профі, що вже відбулися у професії, так і аматори. Усі світлини об’єднує важлива риса: на цих фото є щось більше, ніж фото.

Фотоконкурс і виставка «Дня» — наймасштабніший соціальний проєкт редакції, його історія сягає ще 1998 року. В експозиції, що розгорнеться в столичному Українському домі, буде представлено також найкращі світлини за всі роки «фотомоніторингу життя країни», як ще називають цю діяльність «Дня». Нагадаємо, нашій газеті — вже чверть століття, крім того, на початку січня своє 25-річчя на посаді головного редактора відзначила Лариса Івшина, авторка й ініціаторка цілої палітри важливих суспільних, культурно-просвітницьких проєктів.

Окремий розділ експозиції буде присвячений пам’яті Євгена Марчука — великого друга «Дня» і шанувальника фотосправи загалом та нашого фотоконкурсу особливо.

Виставка буде відкрита з 22 січня до 6 лютого 2022 року в Українському домі (вул. Хрещатик, 2). Вхід вільний за умови наявності  «зеленого» COVID-сертифіката або ж негативного результату ПЛР— чи експрес-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години.

Виставка працюватиме з 11 ранку до 6  вечора, крім понеділка.

Традиційно усі відвідувачі зможуть проголосувати за світлину, що сподобається найбільше.