Чим дивуватимуть публіку?

15 вересня гала-концертом Національна оперета відкриває 87-й сезон

Цього року літня пауза у митців видалася надто короткою: 31 липня завершували 86-й сезон, а вже у серпні розпочалися гастрольні тури Україною.

До ювілею Незалежності України і Дня державного прапору в Івано-Франківську в форматі open air відбувся спільний гала-концерт Національної оперети України та Івано-Франківської обласної філармонії. 29 серпня прем’єру «Мюзикл-шоу» презентували у Тульчині на «Опера-фест», де композиції на «біс» для 6-тисячної аудиторії виконали у світлі вогнів фінального фестивального феєрверка. Обидва проєкти створені зірковою командою постановників Національної оперети України: режисер — Богдан Струтинський, диригент — Сергій Дідок, балетмейстер — Вадим Прокопенко, хормейстер, диригент — Ігор Ярошенко.

Камерна вистава Національної оперети України «Москалиця» за Матіос 7 вересня у рамках фестивалю «Мельпомена Таврії» завітала на гостини до Херсона. Режисерка постановки — Влада Белозеренко, в ролі Москалиці — Мар’яна Боднар.

На початку вересня міжнародний проєкт «10 тенорів» розпочав гастрольний тур Польщею. Концерт українських та польських солістів заплановано також на сцені Національної оперети України в середині сезону.

Улюблений киянами концерт до Дня народження Андріївського узвозу відбуватиметься 12 вересня на терасі біля Андріївської церкви. Симфонічний оркестр Національної оперети України гратиме вальси Штрауса, популярні українські пісні під орудою чарівної диригентки Оксани Мадараш.

15 вересня на головній сцені театру традиційно масштабним гала-концертом святкуватимуть офіційне відкриття нового, 87-го театрального сезону Національної оперети України. У яскравій шоу-програмі буде представлена вся палітра стилів та жанрів, у яких працює сучасний музичний театр європейського зразка. На глядачів чекатимуть прем`єри і номери з найулюбленіших оперет, опер та мюзиклів на музику Ж. Оффенбаха, І. Кальмана, Й. Штрауса, Р. Штольца, В.-А. Моцарта, Ф. Легара, Е. Л. Веббера, Дж. Кандера, Р.Коччанте, А.Менкена.

21 жовтня відбудеться концерт британської музики в рамках проєкту, що реалізується Національною оперетою України у співпраці з Бірмінгемською оперою (Великобританія) за підтримки УКФ та Британської Ради. Проєкт передбачає також ряд освітніх та інклюзивних заходів.

У 87-му сезоні заплановано кілька прем’єр. До постановки мюзиклу «Амадеус» за В.-А. Моцартом запрошено Максима Голенка. Оперету «Сільва» І. Кальмана ставитиме метр оперети — Богдан Струтинський. Спільно з італійським режисером Маттео Спаці планується постановка музичної вистави The ball.