«2021-й став роком втілення задуманого та обіцяного»

Борис ФІЛАТОВ, міський голова Дніпра:

1. Я вже говорив, що є поціновувачем газети «День» і її проєктів — надто тих, що стосуються, так би мовити, культурно-просвітницької діяльності.
Стосовно авторів, то з деякими ми знайомі особисто, і, думаю, буде не дуже правильно виділяти когось окремо. Загалом, ви — велика чудова команда, яка злагоджено працює заради доброї мети.
Не приховуватиму, що, як і багатьох, мене приємно вразили та зацікавили рецензії на книгу «Детокс». Це видання для мене буде обов’язковим для читання у найближчий час.

3. Можливо, більше тем, що розкривали б регіональну ідентичність. У Дніпрі це нині один з пріоритетних напрямів. Цьогоріч ми поставили крапку у довготривалих пошуках праху нашого першого почесного громадянина міста Олександра Поля і провели його перепоховання. У Дніпрі також багато уваги приділяється створенню нових сучасних музеїв — не за застарілими шаблонами, а за участю всієї територіальної громади. Тому що історія, наше спільне минуле — це речі, які нас об’єднують. І розповідати про це треба справді так, аби людям було цікаво.

4. Після виснажливого року передвиборних перегонів 2021-й став роком втілення задуманого та обіцяного. У Дніпрі нам лише за 12 місяців вдалося виконати майже 70% взятих на себе зобов’язань. І це — непоганий результат. Ми повністю виконали обіцянки у таких надважливих галузях, як медицина, гуманітарна сфера і соціальна політика.
Тому найпотужніше джерело енергії — бачити, що твоя робота дійсно йде на користь людям, твоїм землякам і рідному місту.

5. Цей рік не був простим. Та він вкотре довів, що для того, хто робить свою справу — незважаючи на будь-які труднощі та перешкоди — немає нічого неможливого.

6. Для мене газета «День» завжди була і залишається одним з найоб’єктивніших віддзеркалень сьогодення. Ми часто говоримо про те, що нині живемо в епоху постправди. І наявність таких стовпів хоч трохи врівноважує навколишній інформаційний вир і хаос. Тому що у «Дня» є хороше правило глибокої аналітики матеріалів, яке відрізняє його від «виробників швидких новин».