«Зміна клімату вже тут. У нас більше немає часу...»

У США від урагану «Іда» загинуло щонайменше 67 людей

Цього тижня президент США Джо Байден відвідав постраждалі від наслідків урагану «Іда» райони у Нью-Джерсі (зокрема Хіллсборо та Манвіл) і Нью-Йорку (район Квінз). Він зустрівся з постраждалими, співробітниками служб швидкого реагування та місцевими посадовцями. Станом на суботу, через тиждень після того, як «Іда» дісталася берега Луїзіани, у восьми штатах було зареєстровано щонайменше 67 смертей від наслідків стихії, повідомляє www.nbcnews.com. Під час одного з брифінгів президент США заявив: «Протягом десятиліть науковці попереджали про те, що екстремальні погодні умови стануть ще більш екстремальними, що зміна клімату вже тут, і ми переживаємо її зараз. У нас більше немає часу... Уся країна страждає від екстремальної погоди, і зараз ми в реальному часі бачимо, який вигляд матиме держава». Він наголосив, що необхідно запобігти погіршенню ситуації.

www.nbcnews.com зауважує, що ці катастрофічні затоплення та руйнування відбуваються в той час, коли президент підштовхує Конгрес ухвалити масштабний інфраструктурний план, який дозволить країні відбудувати свої дороги, мости та системи громадського транспорту.

Нагадаємо, ураган «Іда» став другим за ступенем ураження і найсильнішим ураганом, що вразив американський штат Луїзіана, після урагану «Катріна».