За сучасною технологією каркасних споруд

У Дрогобичі, що на Львівщині, зводять багатоквартирний двоповерховий будинок для 80 вимушених переселенців

Згідно з інформацією, що її надає Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації, квартири матимуть індивідуальні санвузли, душові та кухні. Завдяки будівництву із дерев’яних каркасних споруд, житло буде берегти енергію та швидко прогріватися взимку.

«Технологія, яку застосовують, дозволяє звести житло швидко, якісно і за помірну ціну. Відтак завершення робіт заплановане цьогоріч, до кінця вересня. Зараз тривають фундаменті роботи», – зазначено у повідомленні ЛОДА.

Це житло першочергово передбачене для багатодітних сімей, сімей з дітьми, осіб пенсійного віку, домівки яких зруйновані або непридатні для проживання через воєнні дії.

Охочі отримати такі квартири мають звернутися з клопотанням у департамент міського господарства Дрогобицької міської ради.

2

3

Варто додати, що на Львівщині – понад 300 тисяч вимушено переміщених осіб.

У ЛОДА розповідають, що працюють у кількох напрямах, щоб забезпечити житлом людей, які втратили домівки через загарбницькі дії росії.

Зокрема, у Дрогобичі ремонтують один із гуртожитків, щоб створити додаткові місця для проживання ВПО. І кажуть спасибі за зусилля волонтерському руху «Будуємо Україну Разом» (БУР) та міжнародному партнеру Solidarités International.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»

Фото ЛОДА