Світовий ринок електричних зубних щіток зростає на фоні збільшення стоматологічних проблем населення

За прогнозами, протягом періоду (2021-2025 рр.) на світовому ринку електричних зубних щіток середній показник складе 6,88%. Це пов’язують із підвищенням рівня обізнаності цільової аудиторії та із збільшенням стоматологічних проблем населення. Смарт-щітки краще пристосовані для контролю якості чищення, а це дуже важлива умова для збереження здоров’я зубів.

Швидкий мінливий ритм життя, неправильне харчування з раціоном, багатим на цукор, споживання алкоголю і тютюну зробили здоров'я порожнини рота однією з основних проблем громадської охорони здоров'я майже у всіх частинах світу. Споживачі, у тому числі і українські, почали приділяти більше уваги гігієні зубів через посилене інформування про існуючі проблеми, що також призвело до збільшення попиту на електричні зубні щітки.

Як зубні щітки контролюють якість чищення

В інтернет-магазині МЕЙКАП, на сторінці: https://makeup.com.ua/categorys/538127/ представлена продукція топових виробників електричних зубних щіток. Там ви знайдете найкращі новинки та хіти, що користуються попитом в українців та мають багато відгуків. При виборі приборів покупці орієнтуються на їхню функціональність, впізнаваність бренду та на доступність інформації про продукт. А ще – на дуже корисні опції, що дозволяють контролювати правильність гігієнічного процесу:

• датчик сили натискання – сигналізує, коли користувач перебільшує допустимі показники сили натискання і це дозволяє уникнути негативного впливу на емаль;

• таймер – інформує про зміну зони очищення, а через 2 хвилини вібрація сигналізує, що пора вимикати щітку;

• режими чищення – такі виробники, як Xiaomi, Philips, Oral-B пропонують декілька експлуатаційних режимів: видалення нальоту, відбілювання й полірування, делікатне очищення, масаж ясен;

• коннект із смартфоном – інтерактивний додаток мотивує краще доглядати за ротовою порожниною, така опція цікава і дітям, і дорослим.

Суспільство вже звикло до інновацій і навіть потребує новинок та постійних апгрейдів вже існуючих моделей. Це стимулює ринок, оскільки виробники орієнтуються на очікування користувачів. Самі бренди не тільки беруть участь у різних проектах, направлених на інформування людей про нові опції приборів, а й створюють та самостійно запускають програми, пов'язані з якісним доглядом за порожниною рота.

Моделі електричних зубних щіток для неймовірно легкого та ефективного чищення

Мануальна щітка нічим не гірша за електричну, але споживачі обирають інноваційні прибори за зручність контролю чищення. Саме тому найбільшим попитом користуються моделі із великим набором корисних опцій:

• Philips Sonicare Protective Clean 5100 ¬– три режими роботи, є сигнал про надмірний тиск на емаль, контролюється тривалість чищення;

• Oral-B Professional Care 500 – використовує технологію 3D чищення, є таймер і датчик сили натискання;

• Philips Sonicare For Kids HX 6352 – зручна, ергономічна модель для дітей, підтримує інтерактивний додаток, стежить за часом чищення.

Ефективні прибори не обов’язково дорого коштують. Однак, якщо ви бажаєте користуватись провідними моделями, доведеться заплатити більшу ціну.