Проєкт відкритого спільного простору

Львів'ян частували городиною з міського парку

Минулого, 2021, року небайдужі розчистили територію парку “Залізна вода” – спеціально для того, аби зробити грядки. А вже цього року ці ж небайдужі зібрали перший врожай – редиску, мазуну (японська зеленина – Т.К.), шпинат, руколу, кріп, мангольд (буряк листовий. – Т.К.), інші пряно-смакові трави. А ще – 17 сортів м'яти.

«Це проєкт відкритого спільного простору, який задумувався як простір для популяризації міського садівництва і городництва, – цитує пресслужба  Львівської міської ради співкоординаторку простору “Розсадник” Анжеліку Зозулю. – Дуже часто у людей, які проживають в місті, дещо викривлене бачення того, звідки з’являється городина, і того, хто цим може займатися. Ми на власному прикладі показуємо, що вдаватися до садівництва і городництва –  це цікаво. І в цій справі проживання у місті – аж ніяк не перешкода».

Окрім дегустації першого врожаю та екскурсій, організатори заходу провели фрімаркет серед відвідувачів. Зібрані кошти, а це – понад 3 тисячі гривень,  передали медичному батальйону "Госпітальєри".

Копійка до копійки. Заради нашої перемоги.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото «Дню» надали в ЛМР