Фотобієнале – до 25-річчя «Дня»

Цьогоріч наш конкурс об’єднає роботи за 2020 і 2021-й

Минулого року тему вже 22-го фотоконкурсу редакція визначила як «Антидот» — протиотруту і від вірусу, і від нерозумної політики, і від життєвих проблем, викликаних обставинами пандемійного року. На жаль, карантин завадив підбити підсумки 2020-го у вигляді публічної виставки. Але тема антидоту за цей час аж ніяк не втратила своєї актуальності. Тож ми її «пролонговуємо» і на 2021-й. Редакційне журі наголошує: усі роботи, надіслані на минулорічний конкурс, будуть розглянуті (і, звісно, ваші грошові внески зараховані) і з-поміж них відібрані найвлучніші.

Але так само ми закликаємо всіх фотомайстрів та любителів — надсилайте свої найкращі світлини 2021 року на вже 23-тє фотозмагання. І ті, хто надав на розгляд журі фото минулоріч, і всі, хто цього не робив, але має зафіксував важливі і непересічні моменти не настільки «закритого» 2021 року. У листопаді ми оголосимо імена переможців фотобієнале «Дня» 2020—2021.

Цей рік — особливий для «Дня». Газеті виповнюється чверть віку. Фотографія в цій історії займає унікальне місце, і ми не можемо її не показати. Під час представлення фотовисновків за останні два роки ми презентуємо the best of the best — найбільш знакові світлини починаючи від першого фотоконкурсу «Дня», що відбувся, нагадаємо, ще у 1998-му, через два роки після появи газети. Певною мірою це є й новітня історія нашої країни — у знімках.

На жаль, цього року пішов з життя великий Друг «Дня», справжній поціновувач фотомистецтва і нашого конкурсу Євген Марчук. Тож частина експозиції на виставці буде присвячена йому — на знак вдячної пам’яті про цього видатного державника і непересічну багатогранну особистість.

Заповнюймо разом нові сторінки фотолітопису країни, наповнюймо їх своєю енергією і гостротою погляду — це і буде наша протиотрута від не лише осінніх депресій. І якщо «День» вам близький, то наш ювілей ви можете відзначити саме своїми знаковими світлинами. Роботи на фотоконкурс приймаємо до 10 жовтня.

Ми дуже сподіваємося, що наші зусилля і зусилля наших учасників конкурсу не пройдуть непоміченими медіаспільнотою, і вона підтримає нас не тільки інформаційно, а ще й призами для найбільш влучних світлин.

Нагадуємо умови конкурсу:

НОМІНАЦІЇ

  1. Український світ

  2. Політика

  3. Фото з історією

  4. Світ очима дітей

(до 18 років, участь для дітей безкоштовна)

* Зарахування фотографій до певної номінації здійснює журі конкурсу.

Три прості кроки для участі:

  1. Зробіть внесок у розмірі 200 грн* (він спрямований на покриття організаційних витрат: друк з метою відбору робіт, оформлення)

  2. Заповніть онлайн-анкету учасника

  3. Додайте конкурсні світлини в електронному вигляді та копію квитанції про оплату внеску

*Для економії ваших коштів на друк кожної світлини у форматі A3 ми заснували загальний внесок і беремо на себе цей обов’язок.

Способи оплати внеску:

•  Картами VISA, MasterCard в інтернет-магазині «Дня» (зробити скриншот екрану завершеної операції оплати в системі «Platon»);

•  Через будь-яке банківське відділення або інтернет-банкінг (квитанція з реквізитами);

•  У редакції газети «День» за адресою м. Київ, вул. Івана Франка, 42б (заздалегідь зателефонуйте та домовтеся про візит!)

Реквізити

•   Одержувач: ТОВ «Українська прес-група»

•   Код одержувача (ЗКПО): 24249388

•   п/с: UA32 3808 0500 0000 0026 0074 78064 у АТ «Райффайзен Банк «Аваль»

•   МФО: 380805,

•   ІПН:  242493826548

•   Ім’я платника: вкажіть ваші прізвище, ім’я, по батькові

 Призначення платежу: Внесок для участі в 23-му фотоконкурсі газети «День»