Домінікана: 7 ідей активного відпочинку

Якщо ви збираєтеся у відпустку до Домініканської республіки, обов’язково додайте до розважальної програми кілька варіантів активного відпочинку. Погодьтеся: було б дивно перетнути пів світу тільки заради пляжного шезлонга. Обрати захопливу подорож до цієї тропічної країни легко за покликанням https://bronix.ua/tours/dominicana! Є безліч способів урізноманітнити відпочинок у Домінікані, і ми зібрали для вас найкращі варіанти.

Топ-7 видів активного відпочинку в Домінікані

1. Дайвінг — залежно від обраного регіону країни ви можете зануритися у води Атлантичного океану чи Карибського моря. У Домінікані працює понад пів сотні дайв-центрів з усім необхідним обладнанням та досвідченими інструкторами. Біля узбережжя та у відкритих водах можна побачити екзотичних риб, яскравих коралів, колонії морських їжаків та зірок. Упевнені дайвери можуть зазирнути в підводні печери чи затонулі кораблі.

2. Серфінг, кайтсерфінг — відпочинок у Домінікані залишається чудовою нагодою навчитися «ловити» хвилю чи вдосконалити наявні навички. Для серфінгу найкраще підходять пляжі Кайт-біч, Енкуентро, Плайя-Боніта, Пунта-Кане. Для кайтів найкращими вважаються Пунта-Попі та Плайя-Бланка.

3. Каньйонінг — захоплива пригода для тих, хто наважиться заглибитися в тропічні джунглі. У Пуерто-Платі на вас чекають спуски на канаті в долину річки та стрибки в кришталево чисту воду природного басейну з висоти 18 метрів. У Харабакоа та Самані туристи можуть помилуватися панорамами недоторканого лісу та наважитися підкорити каньйони водоспадів.

4. Рафтинг — аби відчути потужний приплив адреналіну, варто замовити сплав на річці Яке-дель-Норте. Вас зустрінуть бурхливі води, швидкість, пороги та несподівані повороти в оточенні мальовничого тропічного лісу.

5. Рибальство — спробуйте власні сили на рифах або в глибоких водах Атлантики. На Баваро, Пунта-Кане та інших курортах можна спіймати таких незвичайних морських мешканців, як риба-вітрильник, баракуда, марлін тощо.

6. Вітрильний спорт — орендуйте невеличке судно, аби відчути себе справжнім яхтсменом. Досвідчені майстри цієї справи можуть впоратися зі стихією сам на сам. Початківцям радять узяти в оренду яхту з командою, яка дасть кілька уроків із керування вітрильним судном.

7. Танцювальні вечірки — якщо ви бажаєте гарних емоцій без особливого екстриму, зверніть увагу на нічне життя найбільших домініканських курортів. Тут вас навчать пристрасній бачаті, сальсі та запальному реггетону. Ті, хто вже опанував латиноамериканські ритми, можуть показати себе та знайти достойних суперників у танц-марафоні.

Обирайте дозвілля на свій смак та розмальовуйте відпустку яскравими фарбами вражень!