Для діток з усієї країни

У Львові «СвітЛичка» організовує етнотабір

Із 13 червня інноваційний дитячий простір «СвітЛичка» організовує перший табір для дітей 6–10 років, який об’єднає діток зі всієї країни в одну щасливу родину – не лише тих, хто залишився у Львові, а й тих, хто вимушено переїхав сюди під час війни. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Цього літа ми хочемо огорнути любов’ю та турботою усіх діток України: як тих, які були змушені разом із своїми сім’ями залишати рідну домівку через війну, тих, які попри тривоги залишились вдома, так і тих, чиї батьки "тримають небо" над нами у лавах ЗСУ, – говорить засновниця «СвітЛички»  Наталія Смуток. – Також ми відкриті до співпраці з усіма ініціативами: якщо ви думаєте про літній табір, контактуйте з нами, і наша команда радо поділиться усіма напрацюваннями й досвідом, аби якомога більше діток мали змогу провести літо яскравіше і радісніше й зростати разом з нами у любові до Бога та України!».

Організатори табору підготували різноманітні активності – від творчих майстер-класів, гуцульського весілля, подорожі на знаменитому львівському Чудопоїзді та плавання на байдарках  до спортивних ігор з професійними тренерами. Також команда табору планує залучити як опікунів кожної зміни відомих людей Львова і тим самим подарувати діткам натхненне спілкування, тепло, радість та прийняття.

Працівники «СвітЛички» подбали про активності не лише для дітей, бо організували екскурсія для мам про непересічних жінок Львова та зустріч з психологинею садка «СвітЛички».

Ще однією особливістю етнотабору «Ми з України» є безкоштовна участь для дітей-переселенців та діток, чиї батьки – у ЗСУ. Але для цього заохочують доброчинців та людей з відкритим серцями допомогти – оплатити вартість участі однієї чи кількох діток або придбати канцтовари, чи подарунки, чи допомогти з транспортом або харчуванням. Станом на зараз вже вдалось зібрати 50% вартості першого табору.

СвітЛичковий етнотабір «Ми з України» триватиме 7 днів, а загалом таких змін упродовж літа заплановано сім.
Детальніше про табір – за номером +38096 970 38 76 (Марта).

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото ЛМР