Авторитетом і піснями

Відома грузинська співачка Ніно Катамадзе і мер Фрайбурга Мартін Горн стали амбасадорами реабілітаційного центру «Незламні»

«День» вже розповідав про те, що у Львові планують побудувати реабілітаційний центр «Незламні», де щороку допомагатимуть 50 тисячам травмованих у російсько-українській війні. На першому місці у реабілітаційному центрі будуть реконструктивна хірургія, ортопедія і роботизоване протезування. Більше того, ампутантам не лише встановлюватимуть протези – на місці їх і виготовлятимуть.

Центр, який обіцяють створити за підтримки міністерств охорони здоров'я та у справах ветеранів, також – Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міськради, працюватиме у структурі Першого медоб’єднання Львова і включатиме потужну фізичну, психологічну та психосоціальну реабілітацію.

Реабілітаційний центр «Незламні» вже має трьох амбасадорів. Перший – радіо- та тележурналіст Вадим Карп'як, який вів Форум донорів у Львові на підтримку центру. Кілька дні тому до нього долучилися грузинська співачка Ніно Катамадзе і мер Фрайбурга Мартін Горн, про що інформує пресслужба Львівської міської ради.

Запропонував співпрацю в проєкті «Незламні» пані Катамадзе та пану Горну міський голова Львова Андрій Садовий. Гості мера залюбки пристали на пропозицію.
Варто додати, що Ніно Катамадзе прибула до Льва з Києва, де давала у підземці благодійний концерт на користь ЗСУ.

«Кожен мій приїзд в Україну – це прояв дружби, підтримки і любові, які ми відчуваємо до вас, наших друзів, – розповіла меру Львова Ніно Катамадзе. – З першого кроку у Львові, від вокзалу і до центру міста, мене зустрічають квітами. Я запам'ятаю це на все життя. Україна для мене – це приклад боротьби за свою землю і за своє життя. І я рада, що ми можемо бути поряд з вами і долучитися хоча б отак».

А у Львівській національній філармонії відбувся концерт на користь ЗСУ, в якому виступила Ніно Катамадзе.  У програмі вечора – музика українських та грузинських композиторів, і, як зазначають у Львівській філармонії, це – справжній культурний код наших сильних, незламних народів, що знають ціну волі та свободи!
В концерті пролунала українська прем’єра твору «Reverence to Ukraine» грузинського композитора та диригента, Посла доброї волі в ЮНІСЕФ від Грузії Ніколоза Рачвелі. Маестро, який є добрим другом України, був і за диригентським пультом, і за роялем. 

Разом із Ніно Катамадзе виступав оркестр «INSO-Lviv», музиканти якого від першого дня війни активно волонтерять, і «День» неодноразово про це писав. Зокрема, про солодкий ярмарок на площі Маланюка, де грав оркестр «INSO-Lviv» та співали знамениті львівські дударики (Національна хорова капела) і де вдалося зібрати понад 140 тисяч гривень, які скурують за призначен7ням – для ЗСУ.

Триває й аукціон, що його започаткував колектив «INSO-Lviv». Деталі можна дізнатися тут – https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=455426359917570&id=100063506296349.
Також – зробити ставку на лот, а вони – найрізноманітніші (від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин).

«До 20 червня, до 16.00 ви маєте можливість позмагатись за можливість придбати будь-який лот, який вам до вподоби, – зазначено на сторінці «INSO-Lviv». – Мінімальний крок ставки 50 грн. А лотів у нас чимало, і ще довантажуватимемо в цей альбом.

Переглядайте, обирайте, робіть ставки. Усі кошти з аукціону будуть передані нашим військовим.

Не забудьте поширити цей допис з альбомом і заохочуйте друзів долучатись до аукціону».

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото ЛМР та оркестру «INSO-Lviv»