Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Представники України та Франції обговорили питання взаємодії на гуманітарному напрямку

21 мая, 22:24
Фото mil.gov.ua

Потреби жінок на фронті, реалізація Політики людського капіталу у Силах оборони та допомога французької сторони щодо актуальних питань гуманітарного напрямку — головні теми зустрічі заступниці міністра оборони України Наталії Калмикової з представниками французької публічної агенції Expertise France Аріан Філіс та Елізабет Рів’єр. Повідомляє Міністерство оборони України.

У зустрічі також взяли участь заступник Аташе з питань оборони Посольства Франції в Україні полковник Едуар Руше та координаторка програми mAIDan Україна пані Софія Олійник.
 
“Нинішні зусилля України у гуманітарній сфері мають подвійну важливість. По перше, це про гідність тих, хто захищає країну. По-друге – це про відбудову України у майбутньому. Франція готова підтримувати Україну у цих починаннях”, – заявив полковник Едуар Руше.
 
Водночас Наталія Калмикова повідомила, що Міністерство оборони вперше на державному рівні затвердило Політику щодо людського капіталу в Силах оборони.

Документ, зокрема, передбачає створення передумов для кар’єрного зростання та розвитку військовослужбовців, а також систему фізичного та психологічного відновлення поранених.
 
Також заступниця міністра оборони України розповіла про пілотний проєкт з реабілітації військовослужбовців, який реалізується спільно з НАТО і в рамках якого вже створюються пʼять нових реабілітаційних центрів.

Окрім цього, під час зустрічі обговорили питання діджиталізації соціальних послуг для діючих військовослужбовців та ветеранів, а також збільшення кількості жінок на бойових та керівних посадах.
 
“Я дуже вдячна за співпрацю і сподіваюся, що ця робота дозволить нам спільно створити найкращі умови для тих, хто боронить демократію”, – підсумувала Наталія Калмикова.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать