Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Військовим та цивільним медзакладам передали 13 «швидких», придбаних у межах UNITED24

21 мая, 22:51
Фото moz.gov.ua

13 автомобілів швидкої медичної допомоги відправилися до лікарів та військових в різних регіонах України. На замовлення Міністерства охорони здоров’я України ці автомобілі придбали “Медичні закупівлі України” за донорські кошти, зібрані у межах ініціативи Президента України Володимира Зеленського UNITED24. Повідомляє МОЗ.

Зокрема, «швидкі» поїхали до військово-медичних клінічних центрів Центрального, Західного, Південного та Північного регіонів, головного військового клінічного госпіталю, а також до дитячої лікарні «Охматдит», центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Харківської, Чернігівської, Запорізької, Одеської, Сумської та Херсонської областей.

Придбані автомобілі оснащені всім необхідним для евакуації та порятунку людей:  апаратом ШВЛ, капнографом, дефібрилятором, монітором тиску крові, електрокардіографом, портативним пульсоксиметром, глюкометром, небулайзером, пологовим комплектом, дихальним реанімаційним мішком тощо.

«Тринадцять “реанімацій на колесах” типу С загальною вартістю понад 36 млн грн, закуплені завдяки UNITED24, допоможуть нашим медикам та військовим врятувати ще більше життів. UNITED24 — платформа, яка обʼєднує всіх, хто підтримує нашу країну в тяжкі часи цієї жорстокої війни. І ця підтримка втілюється у конкретних речах, які тут і зараз допомагають нам тримати медичну систему та надавати медичну допомогу тим, хто її потребує, за будь-яких умов. Кожен донат — надзвичайно важливий, і я щиро вдячний всім, хто стоїть разом з нами за перемогу цінностей всього цивілізованого світу», — сказав міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.

«Наша головна мета — захист здоровʼя українців. Тож ми продовжуємо забезпечувати заклади охорони здоров’я спеціалізованим транспортом, щоб вони мали змогу оперативно надавати необхідну медичну допомогу тим, хто її потребує. Через повномасштабну війну, розв’язану рф, у лікарень існує постійна потреба в оновленні автопарку, нових автомобілях. Цього разу ми передали 13 “швидких”, які поїхали в різні куточки України», — додав генеральний директор МЗУ Едем Адаманов.

Загалом у межах ініціативи UNITED24 за рішенням комісії МОЗ Медзакупівлі України придбали та передали лікарням 218 автомобілів швидкої медичної допомоги.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать