Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Реконструйований будинок для ВПО відкрито в одному із сіл Великогаївської громади Тернопільщини

20 мая, 16:41
Фото з фейсбук сторінки Товариство Червоного Хреста України

Реконструйований будинок для майже 50 внутрішньо переміщених осіб введено в експлуатацію в селі Козівка Великогаївської громади Тернопільської області, повідомляє Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ).

У селі Козівка Великогаївської громади Тернопільщини відкрили оновлений будинок для проживання майже пів сотні внутрішньо переміщених осіб/

У двоповерховій будівлі зробили внутрішній та зовнішній ремонт, облаштувавши 16 житлових кімнат. В кожній кімнаті є санвузол, меблі, постіль. Кухня з електроприладами та побутовою технікою — спільного використання для мешканців двох сусідніх кімнат. Також будинок обладнано таким чином, щоб тут зручно могли проживати люди з інвалідністю.

Внутрішньо переміщені особи, які бажають тут жити, можуть подати до місцевого ЦНАП заяви на проживання. За словами голови Великогаївської громади у громаді наразі проживають 350 ВПО.

Проєкт реалізовано Тернопільською обласною організацією Українського Червоного Хреста за фінансового сприяння Швейцарського Червоного Хреста спільно з Великогаївською сільською радою. Організація провела ремонт та утеплила фасад, побудувала котельню, замінила вікна та двері, облаштувала санвузли та кухні, виготовила нові меблі, закупила побутову техніку та кухонні гарнітури, провела доброустрій території та інші роботи.

Ми поруч.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать