Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Національному заповіднику «Софія Київська» відкрили унікальну інсталяцію з понад 4,5 тисячі квітів

24 апреля, 19:51
Фото з архіву "Дня"

У Національному заповіднику «Софія Київська» презентували унікальну інсталяцію з понад 4,5 тисячі квітів до Великодніх свят. На заході, вперше за п’ять років з моменту отримання Томоса, звучали дзвони Софії Київської, що символізувало відновлення та підтримку духовної спадщини, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Участь у відкритті взяли т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв, генеральна директорка Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська, директорка Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Марина Соловйова та мешканці столиці.

Як повідомили організатори, у межах заходу пройшла лекція від протоієрея Георгія Коваленка, а також інтерактивні майстер-класи з виготовлення традиційних великодніх сувенірів.

«Софія Київська – національний історико-архітектурний заповідник, що входить до світової спадщини ЮНЕСКО. Саме Софійський собор є візитною карткою нашої столиці. Нині відвідувачі можуть спостерігати цей витвір мистецтва з тисяч квітів, створений нашими талановитими українськими флористами, та поринути в атмосферу Великодня, яке ми будемо незабаром святкувати», – зазначила Марина Соловйова.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать