Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

30 українських ветеранів вирушили на військові змагання ВПС США

04 марта, 09:41
Фото з сайту unn.com.ua

30 військових національної збірної ветеранів вирушили у Лас-Вегас для участі у змаганнях Повітряних Сил США 2024, повідомляє Суспільне, передає УНН.

Деталі

Українські учасники покажуть себе у девʼяти видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, паверліфтинг, веслування на тренажерах, волейбол сидячи, плавання, баскетбол на кріслах колісних. За її словами у команди "за плечима три тижні важких тренувальних зборів".

Після повернення ви будете виконувати дуже важливу місію – повертати своїх побратимів до нормального життя. Своїм прикладом ви будете показувати, що життя не закінчується після поранення чи військової служби

сказав виконувач обовʼязків міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.

Доповнення

Змагання Повітряних Сил США (United States Air Force and Marine Corps Trials) – це щорічні внутрішні змагання для ветеранів та військовослужбовців США, які отримали травми, поранення або захворювання під час військової служби.

Цього року організатори змагань запросили долучитися до них і українську команду, у складі якої ветерани та чинні військові. Змагання відбудуться з 4 по 16 березня 2024 року у Лас-Вегасі.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать