Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Києві відбулася акція "Не мовчи! Полон вбиває!" на підтримку полонених захисників Маріуполя

10 декабря, 19:21
Фото Укрінформ
У Києві відбулася акція "Не мовчи! Полон вбиває!" на підтримку захисників Маріуполя, які перебувають у російському полоні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

У неділю в Києві та ще дев'ятьох містах України одночасно відбулася акція "Не мовчи! Полон вбиває!".

Мета заходу – нагадати про українських військовополонених, зокрема захисників Маріуполя, які понад 1,5 року перебувають у російському полоні. Організатори розповідають, що акція спрямована на привернення уваги суспільства та всього світу до полонених, яких просто зараз росіяни катують і вбивають лише тому, що вони захищали Україну.

Акція відбулася у форматі "живого коридору". Люди тримали в руках плакати з написами: “Полон вбиває”, “Поверніть полонених азовців”, “Моє серце у пеклі полону”. Учасники акції пройшли маршем з плакатами та прапорами від Поштової площі до Паркового мосту та вишикувались у живу шеренгу біля автотраси з метою привернути увагу людей навколо до цієї теми.

Як повідомляв Укрінформ, російські загарбники за останній тиждень листопада засудили 11 захисників Маріуполя.

Понад 80 днів українські військовослужбовці тримали оборону Маріуполя. 16 травня 2022 року розпочалась евакуація захисників міста із заблокованого російськими загарбниками металургійного комбінату "Азовсталь".

Після виведення українських військових із меткомбінату, згідно з домовленостями, вони очікують на обмін.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать